"לא מתחרט. לא קמתי לפתע ועזבתי, זה נבנה"

מג'יק התייחס לראשונה לסיבות שגרמו לו לעזוב וליחסים עם לברון: "אוהב אותו, בחרתי בדרכי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.19 - 17:59
תחילת כתבה

בוידאו: המשחק השלישי בין טורונטו למילווקי

קצת יותר מחודש אחרי שעזב את הלייקרס, מג'יק ג'ונסון הגיב לראשונה למה שהוגדר כקרע ביחסים עם לברון ג'יימס. כזכור, במהלך מפתיע ג'ונסון התפטר מתפקידו כנשיא הלייקרס והכוכב הגדול של הקבוצה מעיר המלאכים אמר בתגובה: "הוא אפילו לא התקשר להגיד לי 'לברון שק לי בתח*, אני עוזב', זה היה מספק אותי".

חודש אחרי אותו ביקור של לברון ב'מספרה' (מקום המפגש לשיחות מהסוג הזה), מג'יק התארח בתכנית 'פירסט טייק' ב-ESPN והגיב לאמירות הקשות: "אני מעריך את לברון על מה שהוא אמר, אני אוהב אותו ואת המשפחה שלו ומעריך את מה שהוא עשה לאירגון של הלייקרס ולי בתור הנשיא של האירגון. לפעמים, כאדם, אתה צריך לקבל החלטות לפי הצרכים שלך וקיבלתי את החחלטה הזאת בגללי, בגלל החיים שלי ובגלל האושר שלי. הוא צודק, הייתי יכול לעשות את זה בדרך אחרת, אבל בחרתי לעשות את זה בדרכי".

"זה לא לוקח כלום מהיחסים שלנו או מאיך שאני מרגיש כלפיו, אבל אומר זאת שוב, לפעמים קבלת ההחלטות צריכה להיות מבוססת על האושר שלך, לפעמים צריך לצאת לשם ולעשות את הקטע שלך. אני לא מתחרט על כלום, אני לא אדם שמתחרט, אני דבק בהחלטות שלי. אני לא קמתי ביום בהיר ואמרתי 'אני אעזוב את הלייקרס', זה משהו שנבנה".

כשנשאל איך היה מגיב אם זה היה קורה לו, הוסיף מג'יק: "אם מישהו היה עושה את זה לי כשחקן? אני לא מסוג הבחורים האלה. בזמנו, פט ריילי עזב וכולנו בכינו על זה ביחד, אבל הוא כבר קיבל החלטה. אני אוהב את פט ריילי, הוא תמיד יהיה אחד מחבריי הטובים, אבל הוא קיבל החלטה וזה בסדר".

מג'יק גם הסביר את העזיבה המפתיעה: "יש כמה סיבות לעזיבה. כשערכנו את המו"מ אמרתי לג'ני באס (מבעלי המועדון) שאני לא יכול לוותר על העסקים שלי כי הם ההכנסה שלי, הם הובילו אותי להיות הנשיא של הלייקרס. שאלתי אותה אם בסדר מצידה והיא אמרה שכן. שאלתי אם יהיה לי את הכח לקבל החלטות והיא אמרה כן".

"השנה הראשונה הייתה נהדרת, אבל אחר כך התחלתי לשמוע 'מג'יק לא עובד מספיק קשה, מג'יק לא נמצא במשרדים'. אנשים במועדון אמרו לי שרוב (פלינקה, הג'נרל מנג'ר של הקבוצה) אמר עלי דברים שלא אהבתי מאחורי גבי וזה גלש גם אל מחוץ לעולם הכדורסל והגיע לתקשורת".

"לאחר מכן, הדברים החלו לקרות יותר ויותר והקש ששבר את גב הגמל היה נושא לוק וולטון. אני רציתי לפטר אותו, היו לנו שלוש פגישות ואמרתי לג'ני 'תקשיבי אנחנו חייבים מאמן חדש'. בהתחלה היא רצתתה לחשוב על זה, אחר כך היא נתנה לי את האוקיי ויום למחרת אמרה שננסה לפתור את הבעיות איתו. כל הדברים שנאמרו מאחורי גבי והחוסר בכח שחשבתי שאקבל הובילו אותי לקחת צעד הצידה".

הדפס