אכזרי: קווין דוראנט סובל מפציעה באכילס

צפו ברגע הפציעה. ESPN: "הערכה שמדובר בקרע באכילס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.19 - 05:19
תחילת כתבה

14 דקות ו-14 שניות שרד הקאמבק של קווין דוראנט הלילה (בין שני לשלישי), עד שהכוכב הגדול, במה שעשוי להיות משחקו האחרון במדי גולדן סטייט, נפצע שוב ונאלץ לנטוש את הפרקט ולרדת לחדר ההלבשה. הפציעה החדשה היא בגיד האכילס והחשש הגדול הוא מקרע, שעלול להשבית את דוראנט למשך כשנה, בדיוק כשהוא אמור להפוך לשחקן חופשי. הפורוורד יבצע צילום כשב-ESPN מעריכים שמדובר בקרע באכילס, פציעה שעלולה להשבית אותו מעל שנה.

הווריירס חיכו חודש שלם לחזרתו של KD למגרשים אחרי הפציעה בשוק ועם הגב אל הקיר, כאשר הקבוצה בפיגור 3:1 בגמר, הוא עשה זאת ואף נראה היטב במהלך הרבע הראשון, כשהוא מספק 11 נקודות ב-12 הדקות שבילה על הפרקט עד לפציעה המחודשת.

אלא שבדיוק כמו שדוראנט וגולדן סטייט חששו, שתי דקות וקצת בתוך הרבע השני הפורוורד ניסה לעבור את סרג' איבקה ומיד הבין שמשהו לא בסדר. סרטון שפורסם הראה את דוראנט עוזב את האולם כשהוא נתמך בקביים ומגף מיוחד מכסה את הרגל הפגועה.

מיד לאחר הפציעה, אוהדים של טורונטו נשמעו חוגגים ביציע, אך שחקני הקבוצה ובראשם קייל לאורי מיהרו לנופף בידיהם ולדרוש מהקהל להפסיק, בעודם שולחים כמה מילות ניחומים לעברו של KD, שנסחב לחדרי ההלבשה על ידי אנדרה איגודאלה ולווה לשם על ידי סטף קרי בזמן פסק הזמן שלקח סטיב קר.

דוראנט עצמו הגיב אחרי הניצחון ברשתות החברתיות: "אני נמצא בכאב עמוק בנפש ברגע זה, לא אשקר, אבל לראות את האחים שלי מנצחים ככה זה היה כמו לשתות שוט של טקילה. יש לי חיים חדשים".

הדפס