דיווח: קיירי ויתר על הארכת חוזהו בבוסטון

הכוכב נחוש להפוך לשחקן חופשי. ברוקלין וניו יורק על הפרק. לינדזי גוטליב מונתה לעוזרת מאמן קליבלנד והפכה לראשונה שעוברת מאימון קולג' לקבוצת NBA

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.19 - 19:17
תחילת כתבה

הקיץ הקרוב בליגת ה-NBA צפוי להיות מסקרן במיוחד עם סוללת כוכבים שיהפכו לשחקנים חופשיים בקרוב. מלבד קווין דוראנט, קוואי לנארד, קליי תומפסון וג'ימי באטלר, גם קיירי ארווינג נחשב לאחד השמות המסקרנים שעשויים למצוא לעצמם קבוצה חדשה בעונת 2019/20.

ארווינג קושר במשך תקופה לברוקלין נטס ועל פי הדיווחים האחרונים בארצות הברית, הוא בחר לדחות את האפשרות להישאר בבוסטון סלטיקס ודחה חוזה בגובה 21.3 מיליון דולר במטרה להפוך לשחקן חופשי בפגרה. בכלל, ארווינג נראה הולך ומתרחק מבוסטון וגם המועדון עצמו בחר להוזיל את מחירי הגופיות עם שמו של ארווינג ב-50 אחוזים, זאת מתוך הבנה שהוא צפוי להיפרד מהקבוצה בקרוב.

גם ניו יורק ניקס הוזכרה כמועמדת מובילה לקלוט את קיירי בעונה הבאה, אבל בינתיים נטען כי היא מעדיפה להתרכז בהחתמת קווין דוראנט ולא תוותר עליו למרות הפציעה הקשה שספג במהלך משחק מספר חמש בסדרת הגמר בין גולדן סטייט לטורונטו, שתשבית אותו לתקופה של כשנה.

כזכור, רק בשבוע שעבר השלימה ברוקלין טרייד מול אטלנטה הוקס. היא נפרדה מהגארד אלן קראב והעבירה להוקס שתי בחירות דראפט בתמורה לטוריאן פרינס. בכך, הנטס פינו מקום לשני חוזי מקסימום, כך שהם יוכלו לפתות שני כוכבים גדולים במהלך הקיץ הקרוב.

* קליבלנד החליטה לצרף לצוות האימון כעוזרת מאמן בכירה את לינדזי גוטליב, ששימשה עד כה כמאמן הראשית של קבוצת הנשים באוניברסיטת קליפורניה-ברקלי. גוטליב היא האישה הראשונה אי פעם שתעבור מאימון בקולג׳ לקבוצת NBA ותשמש כאחת העוזרות של ג׳ון ביילין, שבעצמו הגיע לקאבס לאחרונה אחרי למעלה מארבעה עשורים כמאמן מכללות.

גוטליב בת ה-41, שהובילה את קבוצתה פעם אחת לפיינל פור המכללות, תקבל חוזה לארבע שנים.

הדפס