"הלייקרס בוסטון פתחו בשיחות לגבי דייויס"

הטרייד מתקרב? על פי הדיווח, LA תציע בין היתר את הבחירה מספר 4 בדראפט הקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.19 - 23:06
תחילת כתבה

בוסטון סלטיקס ולוס אנג'לס לייקרס נמצאות בשיחות עם ניו אורלינס פליקנס בנוגע לטרייד אפשרי על כוכב הקבוצה, אנתוני דייויס, כך דווח הלילה (רביעי) ברשת ESPN.

על פי הכתב המוביל של הרשת אדריאן ווג'נארוסקי, הלייקרס מוכנים להציע בין היתר את הבחירה מספר 4 בה הם מחזיקים בדראפט הקרוב ולבצע עם ניו אורלינס טרייד שיכלול בתוכו קבוצה נוספת, אופציה שהעלה בימים האחרונים הנשיא לענייני כדורסל של הפליקנס, דייויד גריפין.

במהלך השבוע החולף דווח כי הפליקנס, שמחזיקים בבחירה 1 בדראפט הקרוב וצפויים לקחת איתה בעוד כשבוע את זאיון וויליאמסון, החלו להקשיב להצעות חדשות בנוגע לדייויס, שבקושי שיחק בחצי העונה האחרונה לאחר שדרש מהקבוצה להעביר אותו בטרייד, אחרת יעזוב כשחקן חופשי ללא שום תמורה בסיום העונה הקרובה (2019/2020).

על פי הדיווחים, הסוכן של דייויס, ריץ' פול מסוכנות קלאץ' (בה מעורב גם לברון ג'יימס), הזהיר את הסלטיקס ואמר להם שהפורוורד בכל מקרה יהפוך לשחקן חופשי בסיום העונה הבאה, מה שעשוי להוריד את בוסטון מאפשרות של עסקה, שכן הקבוצה עלולה להישאר לבסוף ללא קיירי אירווינג, ג'ייסון טייטום ודייויס. אלא שלמרות הדברים הללו, ווג' טוען כי בוסטון לא מתרגשת וממשיכה לרדוף אחרי AD, מתוך אמונה שזו תהיה הדרך שלה לשכנע גם את קיירי אירווינג, שיצא היום רשמית מחוזהו, להישאר במועדון.

הדפס