"היה יותר מדי חשוב לכרמלו לקלוע 30 נק'"

חברו לקבוצה לשעבר, בילאפס, על הסיבה שהוא מחוץ לליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 09:27
תחילת כתבה

עם רזומה של 10 הופעות באולסטאר, שתי בחירות לחמישייה השנייה ומקום 19 בקלעי כל הזמנים ב-NBA, הייתם מצפים לקצת יותר עניין בליגה סביב כרמלו אנתוני. אבל בגיל 35, נראה שלפורוורד, ששיחק לאחרונה בחודש נובמבר, אין ביקוש בליגה ועמוק בתוך תקופת הפרי אייג'נסי, הוא עדיין ללא קבוצה.

על פי חברו לשעבר לדנבר ולניו יורק, צ'ונסי בילאפס, הלך הרוח של הפורוורד הוא שהוביל אותו למצב הזה. "זה מטורף. אני מרגיש רע עבורו. הוא היה חבר טוב לקבוצה. הוא התאמן כל יום, הוא לא החמיץ משחקים. הדבר היחיד שכן הפריע, ואמרתי לו את זה, היה יותר מדי חשוב לו לקלוע 30 נקודות".

בילאפס, אלוף NBA לשעבר עם דטרויט, המשיך: "היו משחקים שהוא סיים עם 20, 22 נקודות, ניצחנו את המשחק והוא היה עצבני. מצד שני, אם הוא היה קולע 36 נקודות והיינו מפסידים, הוא היה במצב רוח טוב, ומנסה לעודד את כולם".

בילאפס טוען כי אנתוני לא היה מוכן להסתגל לתפקיד של שחקן משלים: "אם אתה מסתכל היום, הסיבה שהוא לא בליגה היא שהוא לא לקח את הצעד אחורה מבחינה מנטלית. 'אוקיי, אשחק נגד המחליפים. אנסה לעזור לקבוצה'. הוא עדיין לא שם".

כזכור, הקבוצה האחרונה של אנתוני ב-NBA הייתה יוסטון, שם הספיק לשחק רק עשרה משחקים (13.4 נקודות ו-5.4 ריבאונדים) לצד כריס פול וג'יימס הארדן, לפני שהוחלט שהוא לא ימשיך. לאחר מכן הועבר בטרייד לשיקאגו, ששיחררה אותו.

הדפס