"השושלת הסתיימה כי ג'ורדן רצה יותר כסף"

דניס רודמן עקץ את החבר מהעבר: "כולנו חיכינו שישלמו לו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.19 - 08:23
תחילת כתבה

היו מעט מאוד קבוצות ב-NBA שהצליחו לייצר ריצה כל כך דומיננטית כמו זו של שיקגו בולס בשנות ה-90'. שש אליפויות בשמונה עונות, עונה של 72 ניצחונות ומאזן מושלם של 0:6 בגמרים הם החותמת לכך, אבל מסתבר שגם שם לא הכל היה מושלם. מה הוביל לסוף השושלת של אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה? התשובה היא כמובן הפרישה של מייקל ג'ורדן, אבל דניס רודמן סיפר לנו הלילה (בין שלישי לרביעי) עוד קצת בראיון שהעניק לכלי התקשורת באמריקה לקראת סרט דוקומנטרי שיצלם.

"לי, למייקל ולסקוטי (פיפן) יש כל כך הרבה אהבה אחד לשני, אנחנו לא 'הייטרים'", הסביר הפורוורד הצבעוני. "אנחנו מחבקים את העובדה שיכולנו לשחק ביחד. אנחנו חברים. אנחנו לא מתקשים אחד לשני כל יום ומבלים יחדיו, אבל אנחנו מעריכים אחד את השני, חולקים אהבה. אנחנו שמנו את ה-NBA על המפה בשנות ה-90', חוללנו מהפכה. הדרך בה כולם משחקים, זה איך שאנחנו שיחקנו פעם. עכשיו פתאום כולם מדברים על שלושה כוכבים בקבוצה? עכשיו? באמת? אנחנו היינו השלישייה הראשונה".

"ניצחנו באופן עקבי, זכינו באליפויות באופן עקבי, והסיבה היחידה שבגללה לא זכינו בעוד אליפויות היא שמייקל אמר 'אני רוצה X דולרים', והם לא רצו לשלם לו אז הוא עזב. אחריו סקוטי עזב ופיל ג'קסון עזב. כולנו חיכינו לו, זו הסיבה שהשוללת הסתיימה".

הדפס