"לילה מיוחד": הקאמבק של ווסטברוק לת'אנדר

צפו בסרטון המרגש שאוקלהומה סיטי הכינה לאקס: "אין מילים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.20 - 10:37
תחילת כתבה

אוקלהומה סיטי עמדה דום. ראסל ווסטברוק, ששיחק בת'אנדר במשך 11 שנים חזר לראשונה לאולם בו הפך לכוכב, בהפסד של יוסטון לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) לאקסית. עם כל הכבוד לתוצאת המשחק, הקאמבק של ווסטברוק גנב את כל ההצגה.

בפעם הראשונה בהיסטוריה, המועדון הכין סרטון פרידה לשחקן עבר. בקליפ ניתן לראות כמה מהרגעים הגדולים והקטנים של ווסטברוק בקבוצה והכוכב התרגש מאוד. "MVP,MVP" שאג הקהל בזמן שהאקס זינק מהספסל של הרוקטס והצביע לעברם, כשכל שחקני יוסטון הקיפו אותו.

"אין לי מילים", אמר ווסטברוק, שקלע 34 נקודות. "יש לי כל-כך הרבה זכרונות נהדרים מכאן, אלו האוהדים הטובים בעולם. המועדון עשה עבודה מדהימה רק כדי לגרום לי להרגיש בבית. זה היה לילה מאוד מיוחד עבורי. אני לא מתחרט על שום דבר שעשיתי כאן. השארתי את כל כולי על הפרקט בכל לילה ונתתי 100% למען העיר".

821 משחקים, 18,859 נקודות, שמונה הופעות אולסטאר ותואר MVP אחד. אלה רק חלק מהמספרים של ווסטברוק בת'אנדר וגם חברו לקבוצה, ג'יימס הארדן, פירגן: "אוקלהומה סיטי הראתה הרבה אהבה לראסל על כל מה שהוא עשה כאן במשך 11 שנים. לא האמנתי כשראיתי את התצוגה של האוהדים, זה פשוט יפה לראות את זה".

מופע של איש אחד - ווסטברוק מודה לקהל (getty)
מופע של איש אחד - ווסטברוק מודה לקהל (getty)
הדפס