18 מקובי: לברון מתקרב לעוד ציון דרך

ההתקדמות בקלעי כל הזמנים ובחירות האולסטאר. ג'יימס מרוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.20 - 09:16
תחילת כתבה

לברון ג'יימס השיג כמעט הכל בקריירה המפוארת שלו ובתחילת השבוע הבא ירשום כנראה ציון דרך מדהים נוסף. קינג ג'יימס רחוק כעת 18 נקודות בלבד מעליה למקום השלישי בטבלת קלעי כל הזמנים על חשבון מי שנחשב לאליל קבוצתו הנוכחית קובי בראיינט. מלבד זאת, כוכב הלייקרס סיפק עוד משחק מצוין ועם טריפל דאבל של 27 נקודות, 12 ריבאונדים ועשרה אסיסטים שסידקו לקבוצתו 113:128 על ברוקלין.

ובאופן די סימבולי, לברון יוכל לעבור את קובי בראיינט כבר בלילה שבין שבת וראשון ודווקא בפילדלפיה, העיר בה גדל כוכב העבר. "הסתכלתי על בראיינט כמודל וכעת ללבוש את המדים אותם לבש במשך 20 שנים ולעבור אותו מרגיש סוריאליסטי", הודה קינג ג'יימס אחרי הניצחון.

"תמיד נהדר כשמקשרים אותי לגדולים ביותר או כשאני עושה דברים בקריירה שלי ומוזכר לצד אגדות, אבל כשאני מסתכל על טבלת הנקודות זה לא אומר לי הרבה", הודה לברון. "המשחק שלי באופן כללי הוא מה שחשוב לי: להיות שחקן שלם ולעזור למועדון שאני משחק בו, בשלושה ששיחקתי בכל הקריירה שלי".

בין לבין, לברון התבשר שיהיה קפטן במשחק האולסטאר הקרב ובא בפעם השלישית ברציפות ואיתו נבחר גם אנתוני דייויס. "אנחנו צריכים להיות גאים שזה קורה ויש שני שחקני לייקרס באולסטאר, אחד נוסף בתחרות ההטבעות (דווייט הווארד) והמאמן גם בפנים (פרנק ווגל)".

הדפס