הוארך מעצרו של המנהל עד יום ראשון הקרוב

החשוד בעבירות המין, לא צפוי להישאר בקבוצה מליגת העל

גיל לוין
גיל לוין  14.05.21 - 11:36

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

התפתחות דרמטית בפרשת המין בליגת העל. אחרי שנעצר אתמול (חמישי) והובא לחקירה ראשונה שארכה שעות ארוכות, הוארך הבוקר מעצרו של הבכיר מהקבוצה הצפונית בליגת העל עד יום ראשון הקרוב. המשטרה דרשה הארכה של עשרה ימים. הבכיר, כזכור, חשוד בהטרדה מינית, סחיטה ועבירות מין בצעירה שהתנדבה במועדון. מלבד הארכת מעצר החשוד, בית משפט השלום בקריות האריך גם את תוקפו של צו איסור הפרסום על פרטי החקירה עד יום שישי הבא.

לטענת גורמים המעורים בפרשה, לחוקרים ישנם חומרים מגוונים מעדויות שנגבו מאנשים רבים, ביניהם חברה קרובה של המתלוננת, דובר המועדון, השחקן הנשוי אשר איתו ניהלה הצעירה רומן על פי החשד, ונהג מונית אשר הסיע אותה עת שהייתה נסערת, לטענתה, לאחר מעשי מין תוך סחיטה שבוצעו על ידי אותו הבכיר.

במועדון, שם מתבצע מעקב באדיקות ובמתח אחר ההתפתחויות האחרונות, החליטו, לפחות באופן זמני, למנות ממלאת מקום לתפקידו של החשוד, זאת עד אשר המשטרה תמצה את החקירה. לאחר מכן, יקבל בעלי המועדון החלטה רשמית באשר לעתידו, כשעל פי ההערכות הוא לא ימשיך בתפקידו.

כזכור, לפני יותר משבוע ימים פנתה צעירה המתנדבת במועדון צפוני בליגת העל לתחנת המשטרה, כאשר היא מתלוננת על מעשי סחיטה ועבירות מין, לצד הטרדות מיניות שנמשכו תקופה ארוכה, אשר בוצעו לכאורה על ידי מנהל בכיר באותו המועדון.

אותה צעירה מסרה עדות בת כעשר שעות בה היא מתארת מספר מקרים בהם החשוד ביצע בה עבירות מין חמורות תוך סחיטה וזאת לאחר שהוא גילה על מערכת יחסים שניהלה עם שחקן נשוי באותו המועדון ודרש ממנה לבצע בו אקטים מיניים בתמורה לשתיקתו.

עו"ד רענן עמוסי המייצג את החשוד: "מדובר בתלונה שהוגשה ממניעים זרים, רק בשל סירובו של מרשנו להעסיקה במועדון. התיק נחקר למעלה מ-10 ימים, ולמרות שהתבקשה הארכת מעצר לתקופה של 10 ימים, המעצר הוארך רק עד יום ראשון. בית המשפט הנכבד קובע, כי אין תשתית ראייתית למכלול התלונה וקיימות ראיות התומכות בגרסת מרשנו".

עו"ד רענן עמוסי
עו"ד רענן עמוסי