לאב צפוי לעבור לקליבלנד, אך לא לפני ה-23.8

חיזוק ענק לבלאט? בעלי הוולבס הצהיר: "זה כנראה מה שיקרה, קווין הבהיר לנו שזה הרצון שלו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.14 - 09:41
תחילת כתבה

אחרי שלברון ג'יימס הודיע על הצטרפותו לקליבלנד קאבלירס, נראה כי דייויד בלאט צפוי לקבל בשבועות הקרובים חיזוק משמעותי נוסף. בעלי מינסוטה טימברוולבס, גלן טיילור, טען הלילה (בין שבת לראשון) כי הכוכב קווין לאב צפוי לעזוב את המועדון ב-23 או ב-24 באוגוסט. בארצות הברית מעריכים כי מעברו של לאב לקאבס הוא בלתי נמנע.

מדוע המעבר יוכל להתרחש ב-23 באוגוסט ולא קודם לכן? משום שרק אז קליבלנד תוכל למכור את הבחירה מספר 1 בדראפט אנדרו וויגינס, שחתם לפני כשבוע וחצי על חוזה לארבע שנים במועדון. חוקי הרוקיס בארה"ב לא מאפשרים מכירה של שחקן שנה ראשונה ב-30 הימים הראשונים לאחר שהחוזה עימו נחתם.

"זה כנראה מה שיקרה כי קווין הבהיר לנו שהוא רוצה לעזוב ולאן", אמר טיילור, שציין כי הוולבס עדיין מקווים שלאב ישנה את החלטתו. ביום חמישי האחרון דווח כי במסגרת העסקה המסתמנת, קווין לאב יעבור לקבוצה של דייויד בלאט בתמורה לאנדרו וויגינס, אנטוני בנט (הבחירה מספר 1 בדראפט 2013) ובחירת סיבוב ראשון נוספת. מעורבותה של קבוצה שלישית בטרייד, פילדלפיה, עדיין נשקלת.

"כשאתה מוותר על שחקן אולסטאר כמו קווין לאב, אתה צריך להיות בטוח שאתה מקבל עבורו תמורה טובה - מספר שחקנים ואופציה שתוכל למצוא לו מחליף ראוי", אמר בעלי מינסוטה לתקשורת האמריקאית. יש להדגיש כי בקיץ הבא לאב יהפוך לשחקן חופשי, גם אם יעבור לקליבלנד. הפאוור פורוורד לא צפוי לחתום על חוזה ארוך טווח וזאת על מנת לקבל הצעה לחוזה מפתה וגבוה יותר בעתיד.

הדפס