עוד מועמדת לאליפות: ג'וש סמית' מגיע ליוסטון

הפורוורד סיכם ברוקטס ויצטרף להארדן והווארד. וגם: מקהייל האריך חוזה

אור זיו
אור זיו  24.12.14 - 20:03
סמית'. חבר חדש להארדן והווארד (getty)
סמית'. חבר חדש להארדן והווארד (getty)
תחילת כתבה

חג המולד הגיע מוקדם עבור אוהדי היוסטון רוקטס. הג'נרל מנג'ר דריל מורי היה עסוק היום (רביעי) וביצע שני מהלכים חשובים: ראשית, קווין מקהייל האריך את החוזה כמאמן הקבוצה בשלוש שנים, ולא פחות משמעותי, לפי דיווחים בארה"ב ג'וש סמית' החליט להצטרף לקבוצה.

סמית', ששוחרר שלשום במפתיע מדטרויט, היה מחוזר על ידי מספר קבוצות, אבל מתחילת הדרך הרוקטס סומנו כפייבוריטים לקלוט אותו. הפורוורד בן ה-29 הוא חבר קרוב של דווייט הווארד, ויש לו מקום מובטח בחמישייה לצד הסנטר וג'יימס הארדן. אם היא לא הייתה קונטנדרית עד עכשיו, אז לאחר המהלך הזה יוסטון בהחלט מיצבה את עצמה חזק בקרבות הצמרת במערב.

סמית' הוא לא היחיד שמגיע ליוסטון בשבוע האחרון - הקבוצה צירפה את קורי ברואר ואלכסיי שבד בטרייד משולש עם מינסוטה ופילדלפיה. לאחר הטרייד של דאלאס שהביא לה את ראג'ון רונדו, תמונת המועמדות לבכורה במערב נראית צפופה מאין פעם.

כאמור, עוד קודם לכן הרוקטס אישרו שמקהייל האריך את חוזהו בשלוש שנים, כאשר שכרו בשווי 12 מיליון דולר מובטח לחלוטין. המאמן הוליך את הקבוצה לפתיחת עונה של 7:20, תוך שיפור משמעותי במשחק ההגנה, ולמרות שהווארד נעדר במשך תקופה ממושכת.

מקהייל. משנה תוקף לפתיחת העונה (getty)
מקהייל. משנה תוקף לפתיחת העונה (getty)
הדפס