בודנהולצר: "יאניס? רוצים קבוצה בדמותו"

היווני נצץ מול OKC וענה להארדן: "לעולם לא אנסה לעקוץ"

כפיר שקד
כפיר שקד  29.02.20 - 09:42
תחילת כתבה

מי יעצור את יאניס אנטטקומפו? כנראה שלפחות בכל הקשור לעונה הסדירה, אף אחד לא מתקרב ליכולת שמציג היווני המצוין של מילווקי. לפנות בוקר (בין שישי לשבת), הבאקס בראשותו של יאניס פשוט התעללו באוקלהומה סיטי, במשחק שנגמר עוד לפני שהתחיל ונחתם בתוצאה 86:133 לזכות החבורה הדורסנית מוויסקונסן. ל'גריק פריק' היו מול הת'אנדר 32 נקודות, 14 ריבאונדים ו-6 אסיסטים, במינימום מאמץ, כשהוא נוכח בסה"כ 27 דקות על הפרקט. למעשה, הכישרון הענק של מילווקי המשיך להגדיל את שיא המשחקים לעונה בהם הוא קולע 30+ נקודות מתחת ל-30 דקות, כשקבע את המשחק התשיעי שלו בקטגוריה הנ"ל לעונת 2019-20.

"זה מרגיש טוב. מרגיש טוב לראות את החברים שלי פורחים לצידי, משחקים חזק ועולים ליתרון של למעלה מ-40 נקודות", שיתף ה-MVP המכהן את תחושותיו בסיום הניצחון הענק שהפך להפסד הגדול ביותר העונה של OKC. "כשאפשר לשבת על הספסל, להירגע ולחייך, סימן שאנחנו עושים משהו טוב", סיכם יאניס ערב מופלא נוסף של הבאקס שהעלו את מאזנם ל-51 ניצחונות אל מול 8 הפסדים בלבד העונה.

מייק בודנהולצר מאמנו של העילוי היווני אמר עליו בסיום המשחק, "הוא נמצא בדרייב מתמיד להשתפר. הוא מאוד מוכשר, מחונן אפילו אם תרצו והוא אף פעם לא מסופק" אמר המאמן של מוליכת הליגה וסיכם, "אנחנו רוצים קבוצה בדמותו (יאניס) שתיראה ותרגיש בדיוק כמו הזהות שלו. כשהשחקן המוביל שלך בנוי ככה, אתה הולך אחריו למקומות גבוהים. זה קריטי שנעשה את זה".

ה'גריק פריק' עונה למזוקן:
אחרי מכבשי הביקורת שהפנה ג'יימס הארדן אמש בריאיון כנגד יאניס אנטטקופמו, שכללו עקיצות בסגנון של, "הלוואי והייתי בגובה של 2.13 מטרים, היית פשוט רץ ומטביע" ו" בשיטה כזאת לא צריך שום מיומנות", הגיע תורו של היווני האדיר של מילווקי להפנות תשובה לעברו של מספר 13 ביוסטון.

"זה לא עניין של הלוך-חזור", אמר יאניס והתייחס לרצון של התקשורת לייצר סכסוך עמוק בינו לבין הארדן, "אני לא סוג של בן אדם כזה. לעולם לא אנסה לעקוץ מישהו. אולי לפעמים זה יוצא לא כמו שאני מתכוון אבל אני בהחלט לא כזה", אמר ה'גריק פריק' שספג אש מהמזוקן אחרי שלא בחר אותו בדראפט האולסטאר האחרון, בתואנה שיאניס "צריך מישהו שיכול למסור", עובדה שגרמה ליווני לבחור בקמבה ווקר.

הכוכב הענק של הבאקס המשיך ואמר, "אני רק רוצה לעשות את העבודה שלי, שהיא לנצח ולחזור בסוף היום הביתה למשפחה שלי. בסופו של היום, אם זה מה שהוא מאמין בו, אז זה מה שהוא מאמין. אני לא יכול לשנות את זה. אני רק יכול להמשיך להיות מפוקס במטרות שלי", סיכם ה-MVP המכהן לשנת 2019, את הדם הרע לכאורה בינו לבין הארדן, ה-MVP לשנת 2018.

המזוקן תקף, היווני ניסה להרגיע. ג'יימס הארדן ויאניס אנטטקומפו ראש בראש (GETTY)
המזוקן תקף, היווני ניסה להרגיע. ג'יימס הארדן ויאניס אנטטקומפו ראש בראש (GETTY)