פורטלנד מימשה את האופציה בחוזה של אנתוני

מלו לא איכזב ויישאר לפחות עד סיום העונה. גם לברון פרגן: "אני גאה בו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.19 - 07:57
תחילת כתבה

הוא לא שיחק ב-NBA שנה שלמה והודה שכבר חשב על פרישה, אבל כרמלו אנתוני שב לתודעה ובגדול. הכוכב הוותיק מזכיר נשכחות במדי פורטלנד וכעת היא החליטה לגמול לו ולהפוך את החוזה שלו בשורותיה למובטח עד לסיום העונה הנוכחית.

פורטלנד הייתה יכולה לממש את חוזהו של מלו עד לתחילת ינואר, אבל היכולת שהציג בתקופה האחרונה, כולל הזכיה בתואר שחקן השבוע במערב, הובילה לכך שהיא דאגה לשמור עליו כמה שיותר מהר. "הוא נהדר עבורנו, אנחנו נהנים מהנסיון שלו והוא פשוט משב רוח רענן", סיפר מאמן הבלייזרס טרי סטוטס.

בשנה האחרונה, אנתוני שיווע להזדמנות ולקבוצה שתהיה מוכנה להמר עליו, אבל לא מצא כזו עד לנובמבר. פורטלנד הרימה את הכפפה וקיבלה בתמורה ממוצעים נאים של  16.9 נקודות, 5.9 ריבאונדים ו-1.8 אסיסטים בשמונה משחקים. בשבוע הקודם העמיד 22.3 נקודות, 7.7 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים בממוצע, שסייעו לבלייזרס להשיג שלושה ניצחונות והעניקו לו את תואר שחקן המערב.

גם לברון ג'יימס התלהב מהיכולת של חברו הוותיק ובראיון לאתלטיק, רגע לפני המפגש בין הלייקרס לפורטלנד הכריז: "אני גאה בו. הוא פשוט חסין  להכל ולא נותן לשום דבר לעצור אותו. לא אכפת לו מה אנשים אומרים ולא נותן לאף אחד לעצור אותו במסע".

הדפס