ווייד וספולסטרה התעמתו. "אין מה להתרגש"

חילופי דברים בין כוכב מיאמי היט למאמנו: "אנחנו לא ננצח אף משחק כשאני קולע רק 5 נקודות ובוש פצוע". לברון: "ראו שווייד לא היה ביכולת הרגילה שלו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.12 - 14:20
לא היום שלו. דוויין ווייד (gettyimages)
לא היום שלו. דוויין ווייד (gettyimages)

תקרית לא נעימה במיאמי היט במהלך ההפסד של לברון ג'יימס וחבריו 94:75 לאינדיאנה. שבע דקות לסיום הרבע השלישי, הזעיק מאמן מיאמי, אריק ספולסטרס פסק זמן ובסיומו נרשם עימות מילולי בינו לבין כוכב הקבוצה דוויין ווייד, שנראה מאוד לא מרוצה. בעקבות ההפסד, מיאמי נקלעה לפיגור 2:1 בסדרת חצי גמר המזרח.

לאחר פסק הזמן ניתן לראות חילופי דברים בין השניים, כאשר ווייד התקרב אל ספולסטרה באופן מעט מאיים. "אין לי מושג מה אנשים רוצים, אני אפילו לא זוכר שזה קרה", הגיב ווייד על האירוע. את התסכול שלו מההפסד ניתן להבין רק ממבט חטוף על נתוני הסטטיסטיקה. ווייד קלע רק 5 נקודות במשחק ואיבד 5 כדורים.

ספולסטרה ניסה להקטין את גודל העימות בין השניים. "זה מסוג הדברים שקורים בכדורסל", אמר מאמן מיאמי, "כל מי שהיה מאמן בעברו או שחקן יודע שזה יכול לקרות לכולם וממש לא צריך להתרגש מזה. האירוע התרחש במהלך אחד הרגעים המותחים והלחוצים ביותר של המשחק בדיוק כשכיסחו אותנו".

ווייד נשמע פסימי ביותר לגבי הסיכויים של ההיט בפלייאוף. "כל עוד כריס בוש פצוע ולא משחק, אין לנו שום סיכוי לנצח משחק אחד, בטח לא כשאני קולע רק 5 נקודות. אני מצטער על ההופעה שלי הערב". לברון ג'יימס הוסיף: "כולם ראו שזה לא היה היום של ווייד, הוא לא שיחק כהרגלו".