דיווח: יוסטון שלחה את אליהו למינסוטה

כחלק מטרייד עבור הבחירה ה-18 בדראפט, הישראלי ישתייך לוולבס. אליהו: "אני לא יודע מה יהיו ההשלכות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.12 - 18:08
אליהו. טוויסט בעלילה (אלן שיבר)
אליהו. טוויסט בעלילה (אלן שיבר)
טוויסט בעלילה. ליאור אליהו, שאתמול נודע כי הוא אמור לטוס למבחנים ביוסטון רוקטס מה-NBA, כבר לא שייך לקבוצה לפי דיווחים בארה"ב. הרוקטס שלחו את הזכויות על אליהו למינסוטה טימברוולבס, כחלק מטרייד בו יעבור לוולבס גם הפורוורד צ'ייס באדינגר, תמורת הבחירה ה-18 בדראפט הקרוב.

השחקן של מכבי תל אביב תיכנן להגיע למבחנים של הרוקטס במטרה להרשים ולהתחרות בליגת הקיץ. כעת לא ברור מה יעלה בגורל התכניות הללו. הפורוורד נבחר בדראפט 2006 בבחירה ה-44 על ידי אורלנדו מג'יק, שהעבירה את הזכויות עליו ליוסטון.

בעקבות המהלך, מצבו של אליהו בסימן שאלה. הפורוורד עצמו לא יודע מה יקרה כעת, כאשר במינסוטה עדיין לא דיברו איתו. הנסיעה שתוכננה ליוסטון ב-6 ליולי מוקפאת והוא מחכה לראות האם הוא ייסע ישר לליגת הקיץ. "אני עדיין לא יודע מה ההשלכות של הטרייד, רק יודע מהתקשורת שהזכויות שלי עברו מיוסטון למינסוטה", סיפר.

אתמול, אליהו כבר התבטא בנושא. ""הנושא עם יוסטון קצת מורכב", אמר השחקן, "הזכויות שלי שייכות להם ואני לא יכול לעשות דבר בלעדיהם. הגענו להסכמה שאם לא עכשיו אז הם יהיו מוכנים לטרייד".

הטרייד עדיין נתון לאישור של מנהלת ה-NBA, אך לא אמורה להיווצר בעייה כלשהי. הרוקטס ביצעו את המהלך מתוך מטרה להוסיף שחקן צעיר ואטרקטיבי בדראפט, זאת כדי שיהיה להם כלים כדי לעניין את המג'יק בטרייד עבור דווייט הווארד.