אודום עזב את מרפאת הגמילה אחרי יום אחד

סוחר הסמים של השחקן הפסיק לספק קוקאין בשל "חשש מצריכה מוגזמת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.13 - 13:06
אודום, לא מצליח להתייצב (gettyimages)
אודום, לא מצליח להתייצב (gettyimages)

נושל מהקליפרס, אומץ ואז נדחה על ידי הלייקרס, התמכר לסמים, נעלם לבני משפחתו, נעצר נוהג בשכרות ובסוף נשלח לגמילה. עכשיו למאר אודום שוב משוטט מאחר שעזב את מרפאת הגמילה אחרי יום אחד בלבד.

בתקשורת בארצות הברית דווח כי הפורוורד המתוסבך (32), שנכנס למכון גמילה ביום רביעי האחרון, עזב את המרפאה כבר ביום חמישי אחרי הצהריים ונצפה מסתובב בלוס אנג'לס, זאת מבלי שאשתו קלואי קרדשיאן יודעת היכן הוא נמצא.

על פי הדיווחים בארה"ב, אודום החל להסתבך במיוחד לאחר תום העונה עם הקליפרס במאי האחרון. השחקן שכר סוויטה במלון רוזבלט בלוס אנג'לס וביזבז 1,000 דולרים ביום על קראק. 800 דולרים, לפי הפרסומים, הלכו על שימוש אישי שלו ו-200 נוספים על נרקומנים אחרים שהצטרפו אליו.

בארצות הברית טוענים כי כל הסיפור התפוצץ לאחר שסוחר הסמים של אודום הפסיק לספק לו קוקאין וקראק בשבוע שעבר. לא תאמינו, אבל לפי TMZ הסוחר חשש שהצריכה המוגזמת של הכוכב תסכן את חייו ולכן ניתק איתו קשר.

אודום אף הואשם כי החל להסתבך עם שימוש בסמים עוד כשחקן לוס אנג'לס לייקרס ודאלאס מאבריקס. כעת ממתינים בכל רחבי הליגה להתפתחויות נוספות סביב הפורוורד, שזכה בשתי אליפויות, הוכתר כשחקן השישי של העונה (2011) וגם זכה במדליית הזהב עם נבחרת ארה"ב באליפות העולם שנערכה בטורקיה ב-2010.

אודום, יצליח לצאת מזה? (gettyimages)
אודום, יצליח לצאת מזה? (gettyimages)