לידיעת בלאט: גם שיקגו במירוץ לצירוף קווין לאב

הבולס מתכננים מחטף, אבל בקליבלנד אופטימיים שהאולסטאר ינחת אצלם

שי לוי
שי לוי  22.07.14 - 23:02
לאב. ינחת דווקא בעיר הרוחות? (gettyimages)
לאב. ינחת דווקא בעיר הרוחות? (gettyimages)
תחילת כתבה

המאבק על שירותיו של קווין לאב הולך ומתחמם. לפי ESPN, שיקגו בולס הצטרפה למירוץ ביממה האחרונה ומנסה להיאבק בקליבלנד וגולדן סטייט על האולסטאר של מינסוטה.

מנגד, בקבוצה של דייויד בלאט אופטימיים מאוד בנוגע לסיכוייהם לצרף את הפאוור פורוורד של הטימברוולבס. על פי הדיווח, בקאבס משוכנעים שהם בדרך לסכם עם מינסוטה על טרייד, במסגרתו יעבירו תמורת לאב את שתי בחירות הדראפט הראשונות שלהם מהשנתיים האחרונות, אנדרו וויגינס ואנתוני בנט, ובנוסף לכך גם בחירת סיבוב ראשון עתידית. עוד מציינים ב-ESPN, כי ייתכן וקליבלנד תעביר לוולבס שחקן נוסף. 

בינתיים, הבולס, שהתעניינו בלאב בתחילת הקיץ, עשו ניסיון נוסף להעביר את שחקן הפנים המצוין ל"עיר הרוחות" ומסתמנים כרגע כאיום העיקרי על הקאבס. זאת, בעיקר תודות לכך שגולדן סטייט, שמנהלת מו"מ עם מינסוטה מתחילת הקיץ, לא מסכימה לכלול בעסקה את הגארד המבטיח שלה, קליי תומפסון, שנחשב לאחד הכוכבים העולים ב-NBA.  הווריורס לא מעוניינים לוותר על תומפסון והציעו לוולבס את האריסון בארנס ודייויד לי, אלא שמינסוטה סירבה.

בחדשות נוספות, מייקל קופר, שחקן העבר של הלייקרס, חשף היום שהוא סובל מסרטן בלשון. קופר, שזכה בשנות השמונים בחמש אליפויות עם המועדון מעיר המלאכים ומשמש כיום כמאמן קבוצת אטלנטה דרים מה-WNBA, נאלץ לעזוב את תפקידו בשל המחלה. לטענתו היא התגלתה בשלב מוקדם מאוד ולכן הוא צפוי להחלים ממנה לחלוטין לאחר שיעבור ניתוח.

הדפס