דיווח: פול ג'ורג' יחמיץ את כל העונה הקרובה. צפו באירוע

כוכב ה-NBA נפגע באופן חמור ברגלו במהלך משחק אימון של הנבחרת ונותח בשעות האחרונות. על פי דיווחים בארה"ב: "הניתוח עבר בהצלחה ואין נזק משני". אזהרה: קטע הווידאו קשה לצפיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.14 - 12:17
תחילת כתבה

מכה לנבחרת ארה"ב, לאינדיאנה פייסרס ולכדורסל בכלל: פול ג'ורג', אחד הכוכבים הגדולים של ה-NBA ומי שאמור היה להיות אחד 'הבאנקרים' הבטוחים בדרים טים לקראת אליפות העולם בחודש ספטמבר נפצע בצורה קשה במהלך משחק אימון של הנבחרת לקראת הטורניר הגדול ועל פי הדיווחים, ייעדר לתקופה ארוכה, אפילו ארוכה מאוד.

ברבע הרביעי, ג'ורג' ניסה לעצור את ג'יימס הארדן, ונחת לא טוב על הרגל שפשוט קרסה מתחת לסל ונשברה. כבר מהרגע הראשון, נראה היה שמדובר בפציעה לא פשוטה, כשהשופטים הזעיקו מיד צוות רפואי ואילו שאר חבריו לסגל נראו בהלם לנוכח האירוע שקרה ממש לפני סיום המשחק, שאפילו לא חודש.

מספר דקות לאחר מכן, הוא כבר פונה לבית חולים כדי לעבור ניתוח ועל פי דיווחים בארה"ב. "הניתוח עבר בהצלחה ואין נזק משני (כלומר קרע ברצועות וכו')", מדווחים בארצות הברית בשעות האחרונות אבל במקביל, טוענים כי הוא צפוי להחמיץ את כל העונה הקרובה.

"כולם ראו את מה שגם אנחנו ראינו, ואנחנו לא יכולים כרגע לדעת מה יהיו ההשלכות", אמר יו"ר ההתאחדות לכדורסל, ג'רי קולנגלו, עוד לפני הניתוח, "זו מכה קשה לנבחרת ארה"ב וגם לאינדיאנה. כשקורים דברים כאלה, זה שם לנו פרופורציות".

כמובן שגם הפייסרס בלחץ. "אנחנו מודעים לאירוע שהתרחש במהלך משחק אימון של נבחרת ארה"ב, וכמובן מאוד מודאגים", נמסר מהמועדון על ידי לארי בירד, "המחשבות שלנו כמובן איתו ועם משפחתו, אנחנו כרגע מתפללים עבורו ומחזיקים אצבעות".

לפני כניסתו לניתוח, ג'ורג' עצמו צייץ לעוקבים אחריו. "תודה לכולם על התמיכה והאהבה", רשם הכוכב, "אני אהיה בסדר, מקווה שאחזור אפילו טוב יותר". נחזיק לו אצבעות.