קובי לשחקני הלייקרס: "רכים כמו נייר טואלט"

בראיינט הגיע חם לאימון, ניסה להדליק את חבריו והסביר: פשוט הייתי אני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.14 - 14:57
תחילת כתבה

קובי בראיינט, מלבד היותו כדורסלן גדול והיסטורי, הוא ללא ספק גם אחד הספורטאים התחרותיים ביותר אי פעם. לפנות בוקר (בין חמישי לשישי), רגע לפני משחק החוץ מול האלופה מסן אנטוניו, חבריו ללוס אנג'לס לייקרס חוו זאת על בשרם.

בעקבות גילו המבוגר (36) ומכיוון שעבר פציעות לא קלות בשנים האחרונות, מספר 24 כמעט לא עורך אימונים מלאים העונה. לפני המפגש עם הספרס, עם זאת, קובי עלה על הפרקט - ואחרי כמה דקות התברר כי הוא הגיע חם במיוחד.

הכל החל בטראש-טוק פנימי בין ניק יאנג לקובי, כאשר הראשון אמר לכוכב כי "אין אף אחד בעולם שיכול לשמור עליי באחד על אחד". קובי, לא בדיוק הספורטאי הצנוע בהיסטוריה, אהב את דבריו של יאנג והשיב: "אתה הולך בדיוק לכיוון אליו אני רוצה שתלך". מאוחר יותר, אגב, סיפר בראיינט לתקשורת כי כך ענה ליאנג: "תודה לאל, אני לא מהעולם הזה".

בכל אופן, השיחה הזו כנראה העלתה את יצר התחרותיות של בראיינט לגבהים חדשים, ובהמשך האימון - שהיה פתוח לתקשורת - הוא "יצא" על חבריו בלי מעצורים. "כולכם רכים כמו נייר טואלט. לעזאזל, החרא הזה יימשך לכל אורך האימון? עכשיו אני מבין למה הפסדנו כבר 20 משחקים, אנחנו רכים כמו נייר טואלט", ירה הכוכב הכי גדול של הקבוצה. אגב, הלייקרס הפסידו "רק" 16 משחקים העונה.

אחרי האימון טען קובי כי דבריו לא נאמרו מתוך כוונה לפגוע, אלא רק כדי לדרבן את החברים. "אני לא יודע אם עזרתי להם, אבל אין ספק שרמת האינטנסיביות עלתה. זה היה אימון קשה עבורם", אמר הגארד הוותיק. "בכל פעם שמספר 24 מתאמן, אתה יודע שזה עומד להיות אימון אינטנסיבי מאוד. אני חושב שהוא מוציא את המיטב מהבחורים. אני לא חושב שמשהו הרגיז אותו. אני חושב שהוא עשה עבודה נפלאה כדי להדליק אותם", הדגיש המאמן ביירון סקוט.

הדפס