קרע בכתף של בראיינט. ייתכן שגמר את העונה

כוכב הלייקרס יבדק שוב, אך מדובר בפציעה קשה. יפרוש בעקבות המצב?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.15 - 22:48
תחילת כתבה

האם קובי בראיינט גמר את העונה? ואולי אפילו גרוע מכך, יודיע על פרישה בגלל פציעה? על פי דיווחים בארצות הברית, בראיינט סובל מקרע בכתף אחרי שעבר הערב (חמישי) בדיקת MRI. תוך יממה תתקבל הבשורה הסופית על משך היעדרות, כשהכל תלוי בסוג הניתוח ובשאלה, האם בכלל הוא יצטרך לעבור ניתוח.

בשלב זה לפחות, נראה שהוא לא יוכל לחזור לשחק בעונה הנוכחית, אבל השאלה היא האם אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה ינסה בכלל להתאושש מהפציעה הקשה ולחזור למגרשים לקראת העונה הבאה, בעיקר כשרוב הפרשנים מציינים כי פציעה כזו מובילה להיעדרות ארוכה הנעה בין 4-6 חודשים.

המשיך לשחק.. למרות הפציעה
המשיך לשחק.. למרות הפציעה

כזכור, קובי נפצע במהלך ההפסד לניו אורלינס אבל דווקא נשמע אופטימי מיד אחרי הפציעה. "אני לא מודאג ממה שקרה, למרות שהרגשתי כאבים כשירדתי מהדאנק", אמר אז. אגב, הוא המשיך לשחק אחרי הפציעה, אבל הוחלף מספר דקות אחר כך. 

הערב הלייקרס הודיעו כי הוא יחזור ללוס אנג'לס באופן מיידי כדי לעבור בדיקות נוספות על ידי הצוות הרפואי של המועדון ורק לאחר מכן, תשתחרר הודעה רשמית לגבי האבחנה הרפואית. 

אם יש לכם דז'ה וו, זה בגלל שבראיינט נפצע בעונה שעברה, ושיחק 6 משחקים בלבד. בעונה הנוכחית, לעומת זאת, הוא לקח חלק ב-35 משחקים מתוך 43 כשהוא קולע 22.3 נקודות לערב ומחלק 5.6 אסיסטים אבל עם אחוזים פושרים של 37.3 מהשדה ורק 29.3 מחוץ לקשת. על הדרך, הוא עבר את מייקל ג'ורדן והפך לקלעי השלישי בהיסטוריה של ה-NBA.

בכל מקרה, נראה כי אוהדי הלייקרס ובכלל חובבי הכדורסל ימתינו בדריכות לחדשות מכיוונו שאמורות להגיע ביממה הקרובה.