אוקלהומה בלחץ: חשש שדוראנט גמר את העונה

הת'אנדר פרסמו הודעה מסתורית: "אין תאריך לחזרתו לפעילות מלאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.03.15 - 18:37
תחילת כתבה

למרות שראסל ווסטברוק ניפק לאחרונה שורות סטטיסטיות שהתקרבו למייקל ג'ורדן, הכוכב הכי גדול של אוקלהומה סיטי היה ונשאר קווין דוראנט. לכן, ההודעה המסתורית שהוציאו הערב (שישי) הת'אנדר בנוגע לדוראנטולה, שלא שיחק כדורסל מאז ה-23 בפברואר, מדאיגה מאוד את אוהדי הקבוצה.

"אוקלהומה סיטי ניפתה את קווין דוראנט מכל פעילות של כדורסל בתקופה הקרובה", נמסר מהמועדון. "כרגע גם אין תאריך מדיוק שבו הוא אמור לחזור לפרקט". העונה, יש לציין, שיחק דוראנט 23 משחקים בלבד בשל פציעות שונות - כמות המשחקים הקטנה ביותר ל-MVP מכהן מאז ביל וולטון, שלא שיחק כלל לאחר שנבחר ב-1978.

כזכור, לפני מספר שבועות נשמעו קולות אחרים לגמרי ב-OKC. דוראנט אמר כי הוא מקווה לחזור לקראת סיום העונה הסדירה - וכעת, אם כן, הת'אנדר סותרים זאת לגמרי, ועל פי הדיווחים קיים החשש כי הוא לא יחזור יותר העונה.

הג'נרל מנג'ר, סם פרסטי, אמר בנושא: "אנחנו רוצים שדוראנט יהיה בריא ויחזור לשחק, אנחנו רק לא יודעים מתי זה יקרה. הכי חשוב זה שהוא יחזור ללא כאבים, גם אם זה אומר שהוא לא ישחק בהמשך העונה ובפלייאוף".

מדובר כמובן במכה קשה עבור אוקלהומה סיטי, חרף העובדה שווסטברוק לקח פיקוד. בחודש הקרוב הם יהיו חסרים גם את סרג' איבקה - וללא השניים הללו - סגנית האלופה ב-2012 תיאלץ להיאבק על המקום השמיני במערב. בכל מקרה, גם אם ישיגו את הכרטיס לפלייאוף, קשה לראות את הת'אנדר מצליחים לעבור את גולדן סטייט החזקה בסדרה הצפויה בסיבוב הראשון בפלייאוף.