בלאט: "כואב להפסיד ככה". רוז: "רואה כפול"

הקאבס פתחו את העונה עם הפסד 97:95 בשיקגו, המאמן חושב על הטווח הארוך: "לא היו לנו מספיק אימונים ביחד, אבל עוד נגיע לשם". ג'יימס יכול היה להשוות אבל קיבל חסימה אדירה מגאסול: "עשיתי את עצמי קטן מאוד במהלך הזה. לפחות נתנו לעצמנו סיכוי לנצח"

אור זיו
אור זיו  28.10.15 - 08:11
תחילת כתבה

לפני כמעט חצי שנה, כל העולם דיבר על המהלך שלברון ג’יימס מחק לדייויד בלאט, בדרך לסל ניצחון על הבאזר בשיקגו במשחק מספר 4. הלילה (בין שלישי לרביעי), קליבלנד הגיעה למצב דומה בעיר הרוחות, אלא שקינג ג’יימס נחסם בניסיון אחד, מסירת החוץ אליו נחטפה בניסיון השני והבולס חגגו 95:97 במשחק שפתח את העונה.

“היו הרבה דברים חיוביים. זה היה משחק שהוכרע על זריקה אחת, וזה כואב קצת”, אמר בלאט, שהסביר את חוסר הדיוק בשניות המכריעות: “אולי לא היו לנו מספיק אימונים עם כולם ביחד עדיין. זה חלק ממה שעברנו בהכנה, אבל אנחנו נגיע לשם. כשלא התאמנת או שיחקת עם יחידה מלאה, אתה הולך להתקשות מבחינת תזמון ומבחינת הקליעות”.

“הענקנו לעצמנו סיכוי לנצח את המשחק, אתה לא יכול לבקש יותר מזה”, אמר לברון ג’יימס, שדיבר על החסימה של פאו גאסול, “עשיתי את עצמי קטן מאוד במהלך הזה. הוא ביצע חתיכת מהלך, חסימה גדולה”.

לברון. "נתנו לעצמנו סיכוי" (getty)
לברון. "נתנו לעצמנו סיכוי" (getty)

גם ג’ימי באטלר התייחס למהלך האחרון, כשההוא הסיט את המסירה שנשלחה לעבר ג’יימס: “הכדור הולך ללברון, זה כל מה שהיית צריך לדעת. בסיטואציה של מאני טיים, כל העולם יודע את זה שהכדור הולך ללברון”.

“ככה אנחנו הולכים לנצח בכל משחק. זה מרגיש טוב לדעת שיש לך סיכוי לנצח לפני כל משחק, בגלל שאנחנו כל כך טובים ועמוקים”, אמר דריק רוז, שהסביר כי הראייה שלו עדיין לא לגמרי בסדר. “אני משתמש רק בעין אחת, אני עוצם את עין שמאל על המגרש. אני רואה אותך פעמיים”, הסביר הרכז, שקלע 18 נקודות, אבל ב-8 מ-22 מהשדה.

במשחק הדרמטי צפה מהצד נשיא ארה”ב, ברק אובמה, שישב בשורה הראשונה. רשת TNT ראיינה אותו במהלך המשחק והוא דיבר על הקבוצה “שלו”, הבולס: “אני חושב שהקבוצה מאוד מבטיחה. יש מאמן חדש, הוא פתח קצת את ההתקפה. השאלה היא אם הם יצליחו לשמור על ההגנה, במקביל להתקפה החדשה?”.

הדפס