כספי קיבל מגולדן סטייט טבעת אליפות: "אני נרגש"

הישראלי הפצוע זכה לסטנדינג אוביישן מהקהל באורקל ארינה, שם הוקרן סרטון ביצועים שלו מהעונה שעברה עם האלופה. ה-GM בוב מאיירס העניק לו את הטבעת במרכז הפרקט

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.18 - 06:01
תחילת כתבה

לילה מיוחד עבר על עומרי כספי ולספורט הישראלי בכלל בין שני לשלישי: הפורוורד הגיע עם קבוצתו הנוכחית ממפיס לאורקל ארינה, למפגש מול האלופה גולדן סטייט ווריירס ולמרות שלצערו, כספי הסובל מכאבים בברכו נותר מחוץ להתמודדות, הוא כן זכה לפניה לכבוד גדול - טבעת אליפות, זאת לאחר שהיה חלק מהווריירס בעונה שעברה, עד שנחתך שני משחקים לפני הפלייאוף.

View this post on Instagram

Thank you. 🙏🏽

A post shared by Omri Casspi (@omricasspi18) on

הקהל באורקל ארינה העניק לכספי סטנדינג אוביישן יפה ועל המסך הענק שודר סרטון קצר עם מיטב המהלכים שלו מהעונה החולפת, זאת לאחר שהג'נרל מנג'ר בוב מאיירס העניק לו את הטבעת במרכז הפרקט. שחקני גולדן סטייט מחאו כפיים אף הם לישראלי, שעוד לפני הטקס אמר: "אני מאוד נרגש ומאוד מודה לקבוצה. זה צעד מלא בקלאסה של הווריירס".

במסיבת העיתונאים שלפני המשחק נשאל מאמן גולדן סטייט, סטיב קר, גם על כספי וענה: "שמחתי לראות אותו פה ואני שמח שהוא מקבל את הכבוד הזה מול הקהל שלנו. הנסיבות בסוף העונה שעברה היו קשות, אבל זה חלק מה-NBA. הוא קיבל את זה כמו מקצוען. כשהוא היה בריא בשנה שעברה, הוא שיחק מאוד טוב עבורנו".

המאמן הנוכחי של כספי, ג'יי בי ביקרסטאף, אמר לפני המשחק: "הוא אומנם לא היה איתם בפלייאוף, אבל הם נותנים לו את הכבוד כי הוא עזר לאורך כל הדרך וזה צעד ענק שלהם. צריך להסיר בפני הווריירס את הכובע על זה".

הדפס