סיבה לדאגה? לברון ג'יימס ייעדר שבוע נוסף

כוכב הלייקרס לא מצליח להתאושש מהפציעה במפשעה

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.19 - 06:15
תחילת כתבה

זה מתחיל להיות מדאיג. הפציעה במפשעה תגרום ללברון ג'יימס להיעדר לפחות עוד שבוע, כך הודיעו הלייקרס לפנות בוקר (בין חמישי לשישי). קינג ג'יימס נעדר מאז הפציעה מול גולדן סטייט בחג המולד, כשהקבוצה במאזן 5:3 מאז.

ג'יימס, על פי ההודעה, יתחיל להגביר את קצב האימונים שלו בשבוע הקרוב, לאחר שבשבועיים האחרונים הסתפק בקליעות לסל בלבד. הוא יחמיץ את המשחקים מול יוטה, קבוצתו לשעבר, קליבלנד ושיקאגו, לכל הפחות. זה אומר שהוא ייעדר שמונה משחקים ברציפות, שיא קריירה מפוקפק עבורו. ב-LA יעדכנו שוב לגבי מצבו לפני המשחק מול אוקלהומה סיטי.

ב-ESPN מדווחים כי ג'יימס רוצה להיות זהיר על מנת לא להיפצע שוב ולכן מוכן להיעדר מספר שבועות נוספים על מנת לשוב כשהוא כשיר ב-100 אחוז. מה זה אומר לגבי סיכויי העלייה לפלייאוף של הלייקרס? נדע בשבועות הקרובים.

ובעוד בלייקרס מנסים להבין איך הם יצליחו להסתדר ללא הכוכב, בוסטון סובלת מבעיות אחרות. במהלך ההפסד 115:99 למיאמי, התעמתו ג'יילן בראון ומרכוס מוריס על הספסל. הוויכוח אף גלש לדחיפות, אך מרכוס סמארט הצליח להפריד בין השניים לפני שהעניינים התלהטו עוד יותר.

בוסטון סבלה העונה מלא מעט בעיות מקצועיות, וגם מחוץ למגרש, אך קיירי אירווינג טען לאחרונה כי פגישה קבוצתית ב-21 בדצמבר עזרה לקבוצה ליצור כימיה ולהיפטר מחלק מהבעיות. ייתכן שכעת הן שוב יצופו מחדש.

הדפס