קר: "היינו זקוקים לאתגר וקיבלנו אותו"

הווריירס לא עצרו גם בבוסטון. קאזינס: "יש לי עבודה לעשות"

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  27.01.19 - 07:25
תחילת כתבה

גולדן סטייט פשוט לא עוצרת. הבוקר (ראשון) האלופה השיגה את ניצחונה העשירי ברציפות, עם 111:115 מרשים אצל הסלטיקס החזקים, במה שמהווה הצהרת כוונות רצינית להמשך הדרך.

"נלחמנו בהגנה ובהתקפה, הספסל עבד מצוין, זה היה ניצחון גדול אצל אחת הקבוצות החזקות בליגה וזה מאוד מרגש", סיפר סטיב קר לשליחנו לבוסטון עידן ויניצקי. "היינו צריכים את הניצחון הזה, שיחקנו מול יריבות שמסתדרות ללא שחקנים פצועים, היינו זקוקים לאתגר וקיבלנו אותו בגדול, השחקנים נלחמו וזה היה מאמץ טוב. החזרה של דמרכוס קאזינס הייתה חשובה לנו, הוא אחד משחקני ההגנה הטובים שלנו ונותן לנו עוד אפשרויות".

קווין דוראנט, שהצטיין עם 33 נקודות, הצטנע: "לא חושב שעשיתי משהו מיוחד היום. זה היה אינטנסיבי. כל קבוצה מגיעה לשחק נגדנו קשוח, אבל אנחנו משחקים קשוח יותר ויש לנו כישרון שמנצח במשחקים. זה היה ניצחון גדול, במיוחד בבוסטון".

דמרכוס קאזינס מתחיל להיכנס לתלם וסיפק יכולת טובה במשחק הרביעי שלו מאז שב מהפציעה הממושכת. "עשינו כמה טעויות מטופשות ומיותרות לקראת הסיום שהיו יכולות לעלות לנו במשחק, אבל הצלחנו לתקן את זה", אמר הסנטר והוסיף: "מאוד התגעגעתי להרגשה הזאת, זה היה ערב מאוד כיפי, נהניתי מאוד. הייתי יכול לעשות דברים טוב יותר, אבל זה עדיין תהליך ויש לי עבודה לעשות. אני מנסה לחזור לעניינים מהר".

סטף קרי הוסיף: "הנענו טוב את הכדור, החלפנו מקומות, זה מה שאנחנו טובים בו. אנחנו מטפלים טוב בכדור, לוקחים החלטות נכונות, ההגנה שלנו טובה יותר, הרוטציה השתפרה כי עכשיו יש לנו את קאזינס. אנחנו עדיין יכולים להיות טובים יותר, יש לנו וייבים טובים".

קיירי אירווינג עשה לווריירס צרות, אבל הם הצליחו לעצור אותו במאני טיים. "סיפקנו עבודה הגנתית טובה. קיירי הוא אחד השחקנים הקשוחים שיש וזה מאוד מעודד שהצלחנו לעצור אותו" אמר דריימונד גרין. "כשהוא על הפרקט יש סטנדרט מסוים כדי להפריע לו ועשינו את זה".

הדפס