קיירי עזב לפני הסיום: למי אכפת מהאחוזים?

כוכב בוסטון ספג ביקורת. יאניס: "העומק שלנו מדהים"

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  07.05.19 - 05:39
תחילת כתבה

מילווקי נראית בדרך הבטוחה להבטיח את מקומה בגמר המזרח אחרי שהלילה (בין שני לשלישי) שוב ניצחה בבוסטון, 101:113. הספסל של הבאקס עשה את הבריחה ברבע השלישי בעוד יאניס יושב על הספסל עם ארבע עבירות. כשהיווני חזר, הוא השלים את המלאכה עם 39 נקודות, 16 ריבאונדים ו-1:3 מבטיח בסדרה.

יאניס סיכם: ״העומק שלנו מדהים. יש לנו 12 שחקנים וכולם מצוינים. הספסל שלנו ממשיך לשחק חזק, לשמור ולהכתיב את הקצב. כל הסדרה זה ככה. הם ההבדל בסדרה הזו וזה נהדר שיש לנו את האפשרות הזו. כשחזרתי לפרקט רק רציתי לשמור על היתרון ולנצח את המשחק. בשביל זה משלמים לי״. כריס מידלטון, שחווה משחק חלש (13 נקודות, 4 מ-19 מהשדה) אמר: ״אנחנו ממשיכים כל הזמן באותו סגנון, לא משנה מה קורה. אנחנו מאמינים שאם נעשה את זה ונשמור טוב, בסוף זה יסתדר״.

המאמן מייק בודנהולצר הוסיף: ״הספסל אדיר עבורנו. הם אלה שהביאו אותנו ביתרון לרבע הרביעי ועכשיו אנחנו רוצים לחזור למילווקי ולעשות את זה שוב. השחקנים קיבלו הרבה ביטחון מהעונה הזו. הפותחים מאמינים בספסל ולהיפך. הניסיון של ג׳ורג׳ היל משפיע. הוא עושה מהלכים גדולים ושומר את הקבוצה מרוכזת. מן הסתם, כשיאניס ומידלטון יורדים ככה לספסל בתחילת הרבע השלישי זה קצת מדאיג, אבל עשינו עבודה כל כך טובה שהחלטנו להשאיר את שניהם בחוץ עד סוף הרבע. יאניס? הוא מיוחד. אנחנו סומכים עליו״.

בצד המפסיד, קיירי אירווינג, שנטש את הפרקט שניות לפני הסיום ("המשחק היה גמור", אמר כנשאל על כך), ניסה להסביר מה לא עבד מבחינתו: "החטאתי כדורים. זה לא נכנס. הם עושים עבודה טובה ומצופפים את הצבע כשאני חודר. אני מנסה לעשות את המהלכים הנכונים. נהיה מוכנים למשחק 5. למי אכפת מהאחוזים שלי? אני שחקן כדורסל ומתכונן לכל משחק אותו דבר. הם בוחנים אותי והציפיות ממני בשמיים. זרקתי 22 פעמים? הייתי צריך לזרוק 30״.

בראד סטיבנס הוסיף: ״הרגשתי שקיירי הלך טוב לסל. הוא בנה את עצמו לרגע הזה של העונה, אבל רדפנו אחריהם בחלק השני של המשחק. הריצות שלהם הורגות אותנו. הם שיחקו טוב בשני המשחקים פה, בעיקר בהתקפה. הם קלעו היום 84 נקודות ב-32 הדקות האחרונות. זה משהו שמנצח משחקים. יש לנו עוד צ׳אנס אחד ואנחנו נגיע מוכנים לאתגר הזה. ננסה לחזור לכאן לעוד משחק. הרבע השלישי הרג אותנו והספסל שלהם פשוט משחק מצוין. אין ירידה ברמה שלהם״.

הדפס