גרין: "זה ממש לא סוף המסע, עוד נחזור"

גולדן סטייט אופטימית. קרי: "לא הייתי מהמר נגדנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.19 - 07:42
תחילת כתבה

חמישה גמרים רצופים, מתוכם שלוש זכיות באליפות - אין ספק שגולדן סטייט כבר חתמה את שמה בספר דברי הימים של ה-NBA, אבל הפעם זה לא הספיק. הווריירס נכנעו 114:110 ו-4:2 לטורונטו בסדרה ונפרדה מהגביע אחרי שנתיים.

למרות זאת, דריימונד גרין לא ממש מודאג: "כולם חושבים שזה הסוף שלנו, אבל זה פשוט לא חכם. ממש לא סיימנו. הפסדנו השנה וברור שזו לא הייתה השנה שלנו, אבל זה לא אומר כלום. אני שומע את כל הדיבורים האלה על סוף הריצה וכל זה, אבל לא רואה את זה קורה. אנחנו נחזור".

מכת הפציעות פגעה בגולדן סטייט קשה ואחרי שאיבדה את קווין דוראנט, גם קליי תומפסון נפצע במהלך המשחק השישי והשאיר את הווריירס ללא פתרונות. "היה קשה בלי קליי. זה מוריד מאיתנו קלע גדול. הוא שיחק אגרסיבי, הוא סחב אותנו. אני איתו כבר שבע שנים ואין הרבה שחקנים יותר קשוחים ממנו. ידעתי שהוא חוזר רק בשביל לזרוק את העונשין באותו רגע, אבל אם היו נותנים לו, הוא היה נשאר שם וממשיך לשחק", טען גרין.

"הוא עלה עם פציעה בהמסטרינג למשחק 4. מי עושה את זה? אף אחד. הוא וורייר, במלוא מובן המילה. לוחם. הוא ייתן הכל בכל פעם שהוא עולה על הפרקט וגם את מה שאין לו הוא ייתן ובגלל זה אנחנו אוהבים אותו. לא מפתיע אותי שהוא רץ בחדר ההלבשה וניסה לחזור בכוח. הוא משוגע. אני מתפלל שהכל בסדר איתו, זה מסריח וכואב שהוא נפצע", חתם גרין.

"זו דרך קשה להפסיד. צריך לתת לטורונטו קרדיט על סדרה גדולה. הם שיחקו מדהים הלילה וזכו בצדק. להפסיד בגמר זו הרגשה כואבת, אבל הוכחנו הרבה על מי אנחנו כקבוצה", טען סטף קרי. "נלחמנו למרות כל הבעיות בריצת הפלייאוף הזו והיינו במרחק של פוזשן אחד מלהשאיר את העונה שלנו בחיים. נמשיך לחשוב על זה, אבל עם ה-DNA והאופי שלנו, לא הייתי מהמר נגדנו. יש לנו סיכוי מצוין לחזור לכאן. הריצה הזו, בחמש השנים האחרונות, הייתה מדהימה, אבל אני ממש לא חושב שזה נגמר".

"יש הרבה רגשות ומחשבות על עזיבת האורקל ארינה, אבל אין לנו שום דברים שאנחנו מתחרטים עליהם חוץ מהדרך בה הסדרה הזו נגמרה. זה היה מקום איקוני לארגון שלנו ואיך שהגענו לנקודה הזו. כל פעם שאסע ליד האולם הזה יהיו לי זכרונות מדהימים. נחצה את הגשר וננסה לייצר זכרונות חדשים. אוקלנד החזיקה את המועדון הזה במשך 47 שנים ועכשיו נהפוך דף וננסה להביא למועדון הזה דברים חדשים וגדולים עוד יותר".

על הפציעה של תומפסון אמר סטף: "קליי השאיר הכל על המגרש ושיחק מדהים הלילה. הוא נחת לא טוב. אני לא יודע מה יש לו, אבל אתה חושב ישר על הבנאדם וכמה הוא אוהב לשחק, לא על המשחק עצמו והמשמעות שלו. בהיסטוריה של ה-NBA, לא תמיד הקבוצה הכי טובה זוכה. בעונה סדירה ופלייאוף הרבה יכול לקרות, השאלה כמה אתה נלחם ומשאיר הכל על המגרש. אנחנו לא לוקחים שום שלב במסע הזה כמובן מאליו ונתנו כל מה שיש לנו. שני שחקנים נפצעו לנו וזו הרגשה נוראית, חוסר אונים. זה קשה, אבל זה חלק מהמשחק ואני מקווה שהם ישתקמו ויחזרו יותר טוב ממה שהיו קודם".

ומה עם ההחטאה האחרונה שפתחה את האות לחגיגות של טורונטו? "הייתי לוקח אותה 10 מ-10 פעמים. הרצנו תרגיל, ראיתי את הטבעת וזרקתי. אחייה עם זה. קליי ואני מדברים על זה תמיד, שאם אנחנו לוקחים זריקה, אנחנו צריכים לחיות איתה. אני זורק כאלה בכל יום בשבוע", ענה קרי.

הדפס