"רוצה הכל. רוקי העונה, MVP והיכל התהילה"

זאיון לפני הדראפט. וגם: ניו אורלינס, אר ג'יי בארט וגוגה ביטאדזה

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.19 - 23:07
תחילת כתבה

דווקא בזמן שחלון ההעברות ב-NBA מתחיל לצבור תאוצה, כל העיניים נשואות לאחד הדראפטים המסקרנים שנראו בליגה הטובה בעולם השנים האחרונות. בעוד הקהל הישראלי מתעסק בעיקר ביובל זוסמן, שנמצא בהכנות אחרונות לקראת הערב הגדול, בארה"ב מתרכזים באיש אחד - זאיון וויליאמסון. הכוכב שמיועד להיבחר ראשון ע"י ניו אורלינס התייחס היום (רביעי) לראשונה ליעד החדש אליו צפוי להגיע ולמטרות שהציב לעצמו.

"אני רוצה להשיג הכל. MVP, רוקי השנה, שחקן ההגנה של העונה והול אוף פיימר עתידי", סיכם זאיון את רשימת המטרות שלו לקריירת ה-NBA. "אם אתה לא מתאים את עצמך לסטנדרטים האלה, השאיפות שלך לא נכונות. בכנות, אני חושב שאני מוכן. אתה חייב לחשוב על זה ככה, אם לא, אתה כנראה בספורט הלא נכון".

"אני רק בן 18, אני ממשיך להשתפר כל הזמן, אני לא רוצה להיות מוצר מוגמר עדיין", הוסיף זאיון. "הקליעה מחוץ לקשת השתפרה במהלך העונה, היכולת שלי להתאים את עצמי למשחק השתפרה והדבר שאני הכי טוב בו זה הרצון לנצח". על קבלת הפנים שחיכתה לו בניו אורלינס הוסיף: "העיר קיבלה אותי יפה, בכל מקום שהלכתי ברחוב אנשים לחצו לי ידיים ואמרו שהם מקווים שאגיע. אני אוהב את הוויבים של ניו אורלינס".

בזמן שענה לשאלות של עשרות עיתונאים שהקיפו אותו, ישב בשולחן ליד שחקן שמוכר לחובבי הכדורסל האירופי - גוגה ביטאדזה - שתרם כניסתו לליגה הטובה בעולם בעיקר ייזכר תמונה אחת שהפכה לויראלית, תמונה בה הוא יושב לבדו בעמדת הראיונות, בעוד כל העיתונאים התרכזו בפרוספקט הגדול ביותר מאז לברון ג'יימס. ביטאדזה אמר לאחר מכן: "זה רק גורם להיות רעב יותר. הוא שחקן אדיר, אז זה לא מפריע לי במיוחד". בתום סבב השאלות זאיון גם הזכיר לכולם שהוא רק ילד, כשהוא וחברו לקבוצה בדיוק, אר ג'יי בארט, השתעשעו קצת.

הדפס