הארדן: "ווסטברוק לא היה שמח ב-OKC"

דיווח: אוקלהומה סיטי תעביר את כריס פול לקבוצה אחרת

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  12.07.19 - 23:30
תחילת כתבה

ב-NBA עדיין מנסים לעכל עוד מהלך ענק שהתחולל בליל אמש (בין חמישי לשישי) ובמסגרתו, ראסל ווסטברוק, ה-MVP של 2017 והסמל של אוקלהומה סיטי, נשלח בטרייד ליוסטון תמורת כריס פול ושלל בחירות דראפט עתידיות.

הת'אנדר מנסים לבנות מחדש את הקבוצה ומחזיקים כעת ב-15 בחירות סיבוב ראשון עתידיות, בין דראפט 2020 לדראפט 2026. לכן, קיים סיכוי סביר שהם יעדיפו שלא לשמור את פול המזדקן אצלם, בשל החוזה הגבוה בו הוא מחזיק (124 מיליון לשלוש שנים).

על פי אדריאן ווג'נארוסקי, הת'אנדר מתכוונים למצוא עסקה שתעביר את פול לקבוצה אחרת, אולי מיאמי, "כמה שיותר מהר". ווג' אמר: "השוק על כריס פול יהיה קטן, אבל מיאמי נמצאת בראש הרשימה הזו ותשמח לבצע את העסקה כמה שיותר מהר ושמעתי שיש עוד מועמדות. המטרה היא שכריס פול לא ישחק משחק במדי הת'אנדר".

על פי הדיווחים אתמול, הרוקטס ו-OKC ניסו להכניס לעסקה ביניהן קבוצה שלישית ולא הצליחו, כך שכעת אוקלהומה סיטי תתמודד עם הטרייד על פול בעצמה.

בינתיים, הטרייד אומנם עוד לא הוכרז כרשמי על ידי שני המועדונים, אך ג'יימס הארדן, שלא יכול לחכות לאיחוד עם חברו הוותיק, כבר הגיב. באירוע אליו הגיע, הארדן אמר: "אני מכיר את ראס מאז שהייתי בן 10 בערך. גדלנו ביחד. כשעזבתי את אוקלהומה סיטי הייתי עצוב, אבל יוסטון הפכה לבית עבורי ועכשיו נפתחה אפשרות וראס לא היה שמח במקום בו הוא היה. עכשיו אנחנו שוב ביחד והולך להיות ממש כיף. זה הולך להיות מרתק".

יוסטון מצדה ממשיכה לבנות את הסגל וסיכמה על חוזה לעונה אחת עם הסנטר בן ה-36 טייסון צ'נדלר. הרוקטס התעניינו בצ'נדלר, ששיחק אשתקד בלייקרס, כבר תקופה ארוכה והטרייד אתמול שכנע אותו להגיע. הוא יתאחד עם מייק ד'אנטוני, עבורו שיחק בניו יורק בעונת 2011/12.

OKC לא תשמור את פול?
OKC לא תשמור את פול?

*בתוך מבול המעברים והעסקאות קצת נשכחה הקבוצה ששלטה בליגה ביד רמה בחצי העשור האחרון, גולדן סטייט. הווריירס איבדו את קווין דוראנט, יהיו בלי קליי תומפסון למשך תקופה ארוכה בגלל הפציעה הקשה, נפרדו מדמרקוס קאזינס ואנדרה איגודאלה וצירפו את דיאנג'לו ראסל.

הכוכב הגדול, סטף קרי, משוכנע שיהיה בסדר: "שלוש השנים שהיו לנו עם KD היו מיוחדות מאוד. השגנו כל כך הרבה. כולם מדברים על כמות הכישרון שהייתה לנו, אבל זה למבטיח כלום וגם עכשיו נצטרך לפתח כימיה כמה שיותר מהר עם דיאנג'לו. אנחנו מוכנים לאתגר החדש".

*טרגדיה לרוקי של בוסטון סלטיקס: אביו של טרמונט ווטרס, שנבחר במקום ה-51 בדראפט האחרון ומשתתף בימים אלה בליגת הקיץ בלאס וגאס, נמצא ללא רוח חיים במלון בקונטיקט אתמול. המשטרה קבעה כי אד ווטרס בן ה-49 לא התאבד וסיבת המוות נבדקת.

הדפס