ריץ' פול מציג: תכנית ב' לאנתוני דיוויס

מתכונן? הסוכן רמז על ניו יורק אם דברים ישתבשו בלייקרס

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.08.19 - 16:29
תחילת כתבה

חודשיים עברו מאז הטרייד שזיעזע את ה-NBA, שינה את פני הליגה ואיחד בין שני הקליינטים של ריץ' פול - לברון ג'יימס ואנתוני דיוויס, אבל אם מישהו חשב שהלייקרס תהיה התחנה האחרונה בקריירה של הסנטר, הוא טעה ובגדול. היום (שני), מארק ברמן מה'ניו יורק פוסט' חשף פרטים חדשים מאחורי הקלעים של הפמליה של פול, וטען כי הסוכן המוערך אוהב את הרעיון של דיוויס בניו יורק אם דברים ישתבשו בעיר המלאכים.

"חלון השחקנים החופשיים של קיץ 2020 יהיה קצר בכוכבים, אבל ניו יורק תהיה הפייבוריטית לקלוט דג גדול כמו דיוויס אם הוא ישתמט מהלייקרס. ריץ' פול, סוכנו של דיוויס, דווקא אוהב את הרעיון לפיו השחקן שלו יבלה עונה בניו יורק, לפי מקורות", כך נכתב במאמר של ברמן. 

אז נכון, מדובר בספקולציות בלבד נכון לרגע זה, אבל אם חושבים על הדברים לעומק, מדובר באופציה ריאלית עבור דיוויס. נחזור אחורה בזמן ל-2013, אז הגיע דוויט הווארד לללייקרס בקול תרועה דומה לזו של דיוויס. את אותה עונה הווארד אמנם סיים כריבאונדר המוביל של הליגה, אבל באותה נשימה זו הייתה נקודת הפתיחה של החלק הפחות טוב של הקריירה שלו - בדיוק הסיטואציה שדיוויס רוצה להימנע ממנה.

לכוכב החדש של הלייקרס חוזה לעונה אחת בלבד והוא כבר טען שהמטרה לשמה הגיע ללוס אנג'לס היא אחת - אליפות, דבר שלא בטוח יצליח בלייקרס נוכח העובדה שהתווספו בקיץ הזה לא מעט קבוצות למירוץ אחר הטבעת. כאן נכנסים לתמונה הניקס, ככל הנראה הקבוצה הבולטת של הקיץ הבא. הקבוצה שנחלה את הכישלון הגדול ביותר בקיץ הנוכחי ולא הצליחה להנחית ולו כוכב אחד תעשה כל שביכולתה כדי לחפר על הטעות, כששמו של יאניס אנטטקומפו - שיהפוך לשחקן חופשי בקיץ הבא - כבר הוזכר כמטרה.

אלא שלא סתם הכוכבים בחרו שלא להגיע לניקס הקיץ, וגם דיוויס, שכנראה לא מעוניין לשים את עצמו בסיטואציה נחותה מזו שהיה בה בניו אורלינס, עלול לסרב לג'יימס דולן. מה שמשאיר אותנו עם הנטס, שתעשה הכל כדי להנחית את דיוויס ולצרף אותו לדוראנט וקיירי, אם זה ירצה בכך. שוב, זה כנראה מוקדם מידי לקבוע מה יקרה עם דיוויס במידה שהכל ישתבש, אבל בגזרתו של הכוכב כבר מכינים תכנית ב'.

הדפס