"מצחיק שלא סופרים אותנו במירוץ לאליפות"

קרי גיחך על המבקרים, פתח את הלב וסיפר על דוראנט: "אתה מתמודד עם הרבה כשאתה צריך להיות מדהים בכל ערב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.08.19 - 09:32
תחילת כתבה

שלוש אליפויות, חמישה גמרים ואינספור סופרלטיבים לאחת הריצות המדהימות בהיסטוריה של ה-NBA - זה הרזומה של גולדן סטייט בעשור האחרון. ובכל זאת, יש מי שמפקפק ביכולתה של הקבוצה, ששלטה בליגה במשך תקופה כל כך ארוכה, להתמודד עם עזיבתו של דוראנט. הבוקר (שלישי) סטף קרי החליט להתייחס לראשונה לקיץ שעבר על קבוצתו.

"זה מצחיק אותי שלא מתייחסים אלינו כמועמדים לאליפות", תיאר קרי את ההרגשה סביב היחס שגולדן סטייט מקבלת נוכח העובדה שלא מעט קבוצות התחזו הקיץ. "כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה בימים אלו וזה תופס תאוצה די מהר. תמכו בנו, ביקרו אותנו, זה לא משתנה. רק מה שהם אומרים משתנה. גם אנחנו לא משתנים".

על המפגש האחרון שלו עם קווין דוראנט הוסיף קרי: "זכינו בשתי אליפויות יחד, השתפרנו תוך כדי התהליך כשחקני כדורסל וכאנשים. יש הרבה עם מה להתמודד כשאתה צריך להיות מדהים כל ערב. תשומת לב תקשורתית, התייחסות לפרטים הקטנים, הביקורת, התשבוחות. התחברנו אחד לשני בדברים האלה".

"רק וידאתי שהוא שמח עם המעבר לברוקלין ומרגיש שהוא הולך למקום שהוא צריך להיות בו", המשיך קרי. "צריך לשמוח בשבילו. כל שחקן היה רוצה להיות במצב בו הוא מחליט איפה הוא ישחק. תמיד אזכור את שלוש השנים שהיו לנו ואיפשהו בהמשך הדרך ניפגש ונחגוג שוב את הזכיות האלה, זה יהיה נחמד".

הדפס