"חיי האישיים פגעו בי, אין קשר לכדורסל"

הווארד פתח את הלב והבהיר: "שאק וקובי? לא נכנס לוויכוחים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.19 - 22:11
תחילת כתבה

בוידאו: תיעוד של קאזינס מאיים על חייה של חברתו

שבע שנים עברו מאז הקדנציה הקודמת של דווייט הווארד בלוס אנג'לס לייקרס, שבע שללא ספק היו רעות עבור מי שהחזיק בטייטל 'הסנטר הטוב ב-NBA' בעברו. מאז ועד היום סופרמן נדד בין ארבע תחנות שונות בקריירה ולא הותיר חותם באף אחת מהן, כל זאת כדי למצוא את עצמו שוב בסטייפלס סנטר עם קצת עזרה מאלת הגורל.

היום (חמישי), הווארד התייחס לקאמבק המפתיע, שהגיע בעקבות הפציעה של דמרקוס קאזינס, בראיון מיוחד שהעניק ל-ESPN: "מה שקרה בפעם הקודמת ששיחקתי במדי הלייקרס לא קשור לכדורסל. אלה היו דברים מחיי האישיים שפגעו בי. מנטלית, פיזית ונפשית. לא היה לזה שום קשר ליכולות הכדורסל שלי, להפך, זה רק הפך אותי לחזק יותר".

כזכור, אחרי שהודח מהפלייאוף עם הלייקרס ב-2013 הווארד צייץ ש"הוא מקווה שייזכה לפצות את האוהדים", וכעת הוא הגדיר את החזרה לעיר המלאכים כ"חוויה מבורכת ואדירה" וסיפר על החיבור שלו עם העיר: "מעולם לא היה לי רצון רע כלפי האוהדים. אני אוהב את העיר מהרגע הראשון שהגעתי אליה ומהיום הראשון שלי ב-NBA. חזרתי לכאן, אז כל מה שקרה בעבר לא באמת משנה לי. נראה לי שתהיה לנו התחלה חדשה".

"עברו שבע שנים מאז, שבע זה מספר של התחלות חדשות. אני מצפה בקוצר רוח להראות לכולם את המסירות שלי למועדון. הקיץ האחרון היה מאוד משמעותי בשבילי כשחקן. הייתה לי ההזדמנות לבודד את עצמי מהרעשים. באמת ניסיתי להיות לבד, להתחבר לעצמי ולהפוך למאוזן יותר. זה היה קיץ חשוב במיוחד בשבילי".

על השילוב שלו בקבוצה החדשה שהתגבשה בלוס אנג'לס אמר: "כולם פה רוצים לנצח, ואני רוצה לנצח. לא ניסיתי למכור את עצמי, אלא לתת להם לדעת מה אני מתכנן ומה אני רוצה להשיג העונה. כבר אמרתי הרבה, אני מעדיף להוכיח לכם על הפרקט".

לסיכום, הווארד התייחס לעקיצות שספג משאקיל אוניל וקובי בראיינט, שמצאו בו "אויב משותף" לאחר הויכוח ביניהם בתקשורת: "הם שניים מהשחקנים הטובים ביותר ששיחקו את משחק הכדורסל אי פעם. אין לי דברים רעים להגיד עליהם. אני לא אכנס לויכוחים או עם כל אחד אחר, באתי לכאן לעזור לקבוצה לנצח. אני לא אתן לכלום להסיח את דעתי מהמטרה - לעזור לקבוצה לזכות באליפות".

הדפס