ממפיס דורשת מאיגודאלה להתייצב למחנה

בניגוד לציפיות, הגריזליס לא מעוניינים בבייאאוט כרגע

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.19 - 06:25
תחילת כתבה

אנדרה איגודאלה נשלח במהלך הפגרה הנוכחית מגולדן סטייט לממפיס, לאחר שהווריירס נדרשו לפנות מקום בעקבות הסיין-אנד-טרייד שהביא להם את דיאנג׳לו ראסל מברוקלין.

מיד לאחר הטרייד, הציפייה הייתה שהגריזליס, שנמצאים בתהליך של בנייה מחדש ומנסים להתחמש בצעירים מבטיחים דוגמת ג׳ארן ג׳קסון ג׳וניור וג׳ה מוראנט, יגיעו להסכם בייאאוט עם איגי, כפי שעשו עם דווייט הווארד, שחתם לאחרונה בלוס אנג׳לס לייקרס אחרי שנפרד מממפיס.

אלא שהלילה (בין שני לשלישי), העיתונאי שאמס צ׳ראנייה דיווח כי הגריזליס מסרבים לוותר על איגודאלה ורוצים שהוא יתייצב למחנה האימונים של הקבוצה, שיתחיל בהמשך החודש.

ממפיס, על פי ההערכות, מעדיפה לשמור אצלה את הפורוורד הוותיק שעזר לווריירס לזכות בשלוש אליפויות ואז לבחון אפשרויות להעביר אותו בטרייד החל מה-15 בדצמבר, אז הדבר יהיה מותר על פי חוקי הליגה, ועד לטרייד דדליין בפברואר.

הגריזליס, כך נראה, מעדיפים לשלם לאיגודאלה את כל חוזהו בחודשים הקרובים, אך לקבל עליו תמורה נאה בהמשך הדרך, במקום להיפרד ממנו בחינם (הם קיבלו גם בחירת סיבוב ראשון ב-2024 במסגרת הטרייד).

הפורוורד, שהעונה הקרובה עשויה להיות האחרונה שלו בליגה, צפוי לזכות ללא מעט ביקוש מקונטנדריות באמצע העונה, מה שיאפשר לממפיס לבחון את השוק עליו ולקחת את ההצעה הכי איכותית. הקליפרס, הלייקרס ויוסטון הוזכרו כמתעניינות הבכירות במהלך הקיץ.

הדפס