רשמית: קייל לאורי האריך חוזה בטורונטו

הגארד ימשיך באלופה עבור 31 מיליון דולר לשנה: "הבית שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.10.19 - 18:34
תחילת כתבה

טורונטו לא הצליחה לשמור על קוואי לאונרד, אבל על קייל לאורי הצליחה ועוד איך. הראפטורס הודיעו היום (שלישי) על הארכת חוזהו של כוכב האליפות של 2018/19 בשנה נוספת. הוא צפוי להרוויח 31 מיליון דולר, כך על פי הדיווחים.

"אני גאה מאוד במה שהשגנו בראפטורס, ואני שמח להמשיך לקרוא לטורונטו הבית שלי", אמר לאורי. "להביא את האליפות לטורונטו ולקנדה זה בין הדברים הכי טובים שעשיתי בקריירה, ואדחוף למטרה הזאת בכל שנה בה אשחק".

הנשיא מסאיי יוג'ירי: "קייל היה הלב של כל הצלחה שחווינו בשבע השנים האחרונות. הוא מתחרה, ווינר בכל רמה והמנוע שהשחקנים והעיר מתקיימים ממנו".

ביולי הקרוב, לאורי היה אמור להיות שחקן חופשי בעוד הנשיא מסאיי יוג'ירי ניסה לשמור עליו כבר במשך מספר חודשים. הגארד לא התלהב להפוך לשחקן חופשי בגיל 34 וכעת קיבל הזדמנות לסיים את הקריירה בפרנצ'ייז אותו הוליך לאליפות היסטורית.

הארכת החוזה של לאורי, למעשה, מצמצמת את תקרת השכר בטורונטו ל-2020/21 מ-60 מיליון דולר ל-26. למרות זאת, עדיין יש לה אפשרות להתגמש לצרף בקיץ הבא כוכב בחוזה מקסימום, זאת משום שסרג' איבקה ומארק גאסול יסיימו את חוזיהם. גם לאורי עצמו יוכל לעבור בטרייד במהלך העונה.

לאורי הצטרף לטורונטו ב-2012 והפך לחלק חשוב בהצלחה שלה. הוא נכלל חמש פעמים באולסטאר, הגיע עם הראפטורס שש פעמים לפלייאוף והדובדבן שבקצפת היה כמובן הזכיה באליפות ההיסטורית.

הדפס