נשאר בבירה: ביל האריך חוזה בוושינגטון

הכוכב יוכל לקבל בעתיד את החוזה הגבוה בתולדות הליגה

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  17.10.19 - 16:14
תחילת כתבה

וושינגטון כנראה הולכת לקראת עוד עונה לא פשוטה, אבל לפחות היום (חמישי) קיבלו הוויזארדס זריקת עידוד יפה, כאשר הכוכב הגדול בראדלי ביל הגיע לסיכום על הארכת חוזהו בשנתיים נוספות, תמורת 72 מיליון דולר, הסכום המקסימלי האפשרי.

הארכת החוזה של ביל תיכנס לתוקפה בעוד שנתיים, בקיץ 2021 ותשאיר אותו תחת חוזה עד קיץ 2023. המשמעות הבולטת מבחינת הליגה כולה: ביל לא יהפוך לשחקן חופשי בעוד שנתיים, בקיץ שאמור להיות משופע בכוכבים פנויים ובראשם יאניס אנטטוקומפו. או במילים אחרות: אם יעזוב את הוויזארדס, כפי שרבים חושבים שיקרה, זה יהיה רק בטרייד. כעת, קבוצה שתרצה להביא את ביל תצטרך לוותר על הרבה יותר ממה שקיוותה עד כה.

במסגרת החוזה החדש, ביל ירוויח קרוב ל-130 מיליון דולר בארבע העונות הקרובות ואם יחליט לאחר מכן לחתום שוב עם הוויזארדס, הוא יהיה זכאי לחוזה הגבוה אי פעם - חמש שנים תמורת 266 מיליון דולר. אם יעזוב בעוד שלוש שנים (העונה השנייה בהארכת החוזה היא אופציית שחקן), ביל יוכל לחתום במקום אחר עבור 198 מיליון דולר לארבע עונות.

* בוגדן בוגדנוביץ', הגארד של סקרמנטו שנהנה מעונה טובה אשתקד, שוקל הצעה להארכת חוזה - ארבע שנים תמורת 51.4 מיליון דולר. האופציה השנייה עבור הסרבי היא להפוך בקיץ לשחקן חופשי, בשוק שאמור להיות די רגוע.

הדפס