ווסטברוק: "בברלי עבד על כולם שהוא שומר"

עוד פרק ביריבות. גארד יוסטון עקץ: "הוא לא עושה כלום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.19 - 12:13
תחילת כתבה

יריבות פומבית בין שחקנים תמיד משדרגת את העניין, ובמיוחד אם מדובר באחד הכוכבים של הקבוצה. אחת כזו היא בין ראסל ווסטברוק, שלא ידוע בתור אחד ששומר דברים בבטן, ופטריק בברלי. לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי), לאחר ה-93:102 של יוסטון על הקליפרס, שחקן הרוקטס שוב אמר את דעתו על בברלי, והוסיף עוד פרק ל"סיפור האהבה" בין השניים.

"פטריק בברלי עבד על כולם שהוא משחק הגנה", אמר ווסטברוק, כשנשאל על הגארד של הקליפרס, "הוא פשוט מתרוצץ על המגרש ולא עושה כלום". בברלי שיחק 27 דקות בהפסד לרוקטס ויריבו טען כי המוניטין שלו כשחקן הגנה טוב בליגה, לא תואם למציאות. "כל ההמולה הזאת, והארדן קלע 47", הוסיף הגארד לאחר עוד משחק של חברו לקו האחורי של הרוקטס. הרכז של הקליפרס, מצידו, בחר לא להוסיף שמן למדורה ולא הגיב על הדברים.

ככל שהעונה מתקדמת נראה כי היריבות בין הקבוצות הולכת להיות הכי לוהטת בליגה, בעיקר בזכות השניים האלה. זה החל אי שם בעונת 2013, כשווסטברוק (אז באוקלהומה סיטי) ספג פציעה קשה בפלייאוף בעקבות משחק מסוכן של בברלי (שיחק ברוקטס). שנה לאחר מכן, השחקנים אף נקלעו לעימות פיזי ובשנת 2018 הם הקניטו אחד את השני לאחר עוד מהלך מסוכן של בברלי, שסיכן את ווסטברוק. עוד שמונה ימים, ב-22 בנובמבר ייערך מפגש נוסף בין שתי הקבוצות, ויהיה מעניין לראות את האם בברלי יענה לווסטברוק על המגרש.

הדפס