לברון ג'יימס עלה למקום השלישי בקלעי כל הזמנים

עוד צעד לעבר הכתר. הקינג הגיע לעיר הולדתו של קובי בראיינט - פילדלפיה - וקלע 29 נקודות שהספיקו כדי לעבור אותו ברשימה. למרות זאת, הלייקרס ספגו 108:91 מהסיקסרס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.20 - 06:25
תחילת כתבה

לברון ג'יימס לבטח ייזכר כאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה שעלו על פרקט והלילה (בין שבת לראשון) הגיע לציון דרך אדיר בקריירה המפוארת שלו. הקינג עבר את קובי בראיינט ועלה למקום השלישי בטבלת קלעי כל הזמנים עם 29 נקודות בהפסד הלייקרס (10:36) 108:91 בפילדלפיה (17:30).

הפסד או ניצחון, המטרה העיקרית של לברון הלילה הייתה ידועה לכל. קינג ג'יימס הגיע לעיר הולדתו של מי שהיה הפנים של הלייקרס במילניום הנוכחי וגם זה שעמד בדרכו למקום השלישי בטבלת קלעי כל הזמנים - קובי בראיינט ועמד במשימה החשובה. כעת, הוא יכול להסתכל על היעד הבא כשהוא רחוק 3,273 נקודות מהשני בטבלה קארל מאלון ו-4,732 מקארים עבדול ג'באר שבפסגה.

אבל בואו נתרכז בהווה. כיאה למעמד ובהתחשב באהבה הגדולה שיש בין השניים, לברון סיפק מחווה נאה לקובי בראיינט ועלה לפרקט בפילדלפיה בנעליים עם הכיתוב "Mamba for Life" והמספרים שליוו את הממבה: 8 ו-24. למרות משחק לא גדול של הקינג (שהתעורר רק לקראת הסיום), ברבע השלישי הוא סיפק את הליי אפ המיוחל שציין את הנקודה ה-18 שלו במשחק וה-33,644 ב-NBA ובסוף גם זכה לסטדינג אוביישן מהקהל בפנסילבניה.

והיה גם משחק, די רע מבחינתה של הקבוצה מעיר המלאכים, יש לציין. לברון, כאמור, קלע 29 נקודות (למרות שלשה אחת משישה ניסיונות) והוסיף שמונה אסיסטים ואנתוני דייויס הוביל עם 31 נקודות, אבל מלבדם אף אחד מהלייקרס לא סיפק תרומה ראויה. פילדלפיה ניצלה זאת על מנת לברוח לדו ספרתי ברבע הראשון ופעם נוספת בשלישי מבלי לאבד את היתרון עד לסיום כדי לספור ניצחון חמישי בששת המשחקים האחרונים.

טוביאס האריס הוביל את פילי עם 29 נקודות כולל 3 מ-8 מחוץ לקשת ובן סימונס המצוין סיפק דאבל-דאבל של 28 נקודות ועשרה ריבאונדים. הלייקרס, שכנראה איבדו את הראש בחגיגות של קינג ג'יימס סופרים הפסד שני בארבעה משחקים, לא משהו שאמור להפריע להם בדרך להבטחת פסגת המערב.

הדפס