"אני לא מאט": לברון סיפק עוד הצגת MVP

המחמאות מווגל וההשראה ללייקרס. על ערב גדול של הקינג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.20 - 11:34
תחילת כתבה

כבר למעלה משנה וחצי שלברון ג'יימס הוא הפנים של הלייקרס והעונה, אחרי שנים של אכזבות, הוא מוכן לקחת אותם הכי רחוק שאפשר. על הדרך, הוא הוביל הלילה (בין ראשון לשני) את חבריו לניצחון ראשון על טהרת העיר לוס אנג'לס אחרי שישה הפסדים עם 103:112 על הקליפרס.

זה היה נראה שהמעבר של לברון לעיר המלאכים הוא בגדר בילוי עד לסיום הקריירה, אבל הוא, מתברר, הגיע רעב להצלחה כמו בתחילת הקריירה. "יאניס אנטטוקמפו הוא ה-MVP המכהן, הקליפרס ניצחו את הלייקרס בקרב על קוואי לאונרד, אך ג'יימס לא ויתר על מקומו בטופ של הליגה ללא מאבק", נכתב ב-ESPN.

"הוא היה בלתי ייאמן. זה היה סוף השבוע הטוב ביותר שלו במדים של הלייקרס, שלט בשני המשחקים האחרונים ועזר לסגור אותם", סיכם מאמנו פרנק ווגל. "MVP. הוא פשוט MVP. כולם רואים זאת", פרגן גם קייל קוזמה לחברו לקבוצה.

"אני מכין את עצמי גופנית ורוחנית ועומד בהכל גם בשלב כזה בקריירה שלי", הסביר קינג ג'יימס. "אני יודע מה צריך כדי להתכונן כך ולספק ביצועים ברמה הגבוהה ביותר וזו האחריות שלי לקחת את הקבוצה הזו להצלחה. השחקנים מסתכלים עליי כמנהיג. העבודה שלי היא לא רק לתת הכל על הפרקט כדי לתת להם הזדמנויות ולגרום להם להיראות טוב, אלא להעניק להם השראה ולהוכיח שאני לא מאט אפילו בשלב הזה של הקריירה שלי".

הדפס