"השתקנו את הספקנים": הלייקרס עוד לא נחתו

לברון ושות' בעננים אחרי ה-W בדרבי: "אנחנו הטובים בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.20 - 21:06
תחילת כתבה

עוד לפני הניצחונות הגדולים על מילווקי ובדרבי על הקליפרס, הוליכה לוס אנג'לס לייקרס את המערב וכן החזיקה במאזן השני בטיבו בליגה תקופה ארוכה. ועדיין, שני הניצחונות האחרונים - מול שתי טוענות לכתר אחרות - איפשרו לשחקן מסוים בחדר ההלבשה לסגור חשבון.

"זה היה ניצחון חשוב מאוד, בעיקר כדי להשתיק את כל הספקנים. אנחנו הקבוצה הטובה ביותר בעולם כרגע", טען ג'אבייל מגי, שפתח בחמישייה וסיים עם 5 נקודות ב-12 דקות. "אלה שני משחקים גדולים עבורנו, אבל זו עדיין רק העונה הסדירה", ניסה אייברי בראדלי להרגיע מעט.

עם הניצחון בדרבי, הראשון של הלייקרס אחרי שישה הפסדים רצופים מול היריבה העירונית, לברון וחבריו העלו את מאזנם העונה ל-0:42 במשחקים שבהם הם פותחים את הרבע האחרון ביתרון. מנגד, הקליפרס הפסידו לראשונה העונה כשהם בסגל מלא לחלוטין. שני הנתונים האלה, אם כן, אמורים להעניק המון ביטחון לחבורה של פרנק ווגל לקראת הפלייאוף.

"הסוג הטוב ביותר של המשחקים הוא כשאתה יוצא מהפרקט עם שפתיים שרוטות ומדממות, אלה סוג המשחקים שאתה חי בשבילם, המשחקים שכל שחקן בחדר ההלבשה שלנו רוצה", סיכם אנתוני דייויס, שכיכב עם 30 נקודות.

עם רצף של ארבעה ניצחונות, ו-11 כאלה מתוך 12 המשחקים האחרונים, הלייקרס קרובים להבטיח את יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף במערב. עוד לפני תום העונה הסדירה, יפגשו לברון ושות' את הקליפרס פעם נוספת, כשבועיים לפני פתיחת הפלייאוף - הזדמנות מצוינת עבורם לשלוח מסר חד וברור.

הדפס