מתנצל דרך הכיס: גובר תרם חצי מיליון יורו

הכסף יעבור לנפגעים ביוטה, באוקלהומה סיטי ובצרפת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.20 - 22:15
תחילת כתבה

ליגת ה-NBA הייתה נעצרת בכל מקרה, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בארצות הברית, כך שבזה אי אפשר להאשים את רודי גובר. ועדיין, כזכור, הסנטר הצרפתי של יוטה ג'אז נהג בחוסר אחריות בקשר למחלה, ככל הנראה מתוך בורות, דבר שהוביל לכך שגם חברו לקבוצה, דונובן מיטשל, נדבק בנגיף.

גובר כבר התנצל על מעשיו - נגע בכל המיקרופונים של אנשי התקשורת, בין השאר - וכעת הוא החליט גם "להתנצל דרך הכיס". יוטה הודיעה באופן רשמי כי גובר יתרום חצי מיליון דולר, שיחולק באופן הזה: 200 אלף לעובדי האולם הביתי של הג'אז, שנותרו לפתע מובטלים, 100 אלף לנפגעי המחלה ביוטה, 100 אלף לנפגעים באוקלהומה סיטי (שם יוטה הייתה אמורה לשחק, אך המפגש בוטל - הרבה בגלל מחלתו של גובר) ועוד 100 אלף למערכת הבריאות בצרפת, מולדתו של הסנטר.

"אני יודע שאנשים הושפעו מהמצב באין-ספור דרכים. התרומות הללו הן סמל קטן המשקף את הערכתי ותמיכתי בכל אלה שנפגעו, וזה הצעד הראשון מבין רבים שאני אעשה", מסר גובר.

גובר, כידוע, הוא לא שחקן ה-NBA הראשון שפותח את הלב ואת הכיס עבור העם. קווין לאב, סטף קרי, יאניס אנטטוקומפו ובלייק גריפין תרמו אף הם סכום כספי מסוים עבור "האנשים הפשוטים", כאשר גם חלק מבעלי המועדונים אישרו כי יתמכו כלכלית בעובדים. 

Release specifies $200K to part-time employees of Jazz arena; $100K to assist families impacted by COVID-19 in Utah; $100K to families impacted by COVID-19 in OKC; 100,000 Euros to French health care system. https://t.co/fqOfUwZYcb

הדפס