בצעדי ענק: היחס שקיבל אבדיה לבחירה ה-1

אתרי ההימורים חשפו: כמה כסף תקבלו אם תהמרו על הישראלי?

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.20 - 23:05
תחילת כתבה

זו אמנם לא הסיטואציה הכי אידיאלית להיבחר בה, אבל דראפט 2020 של ה-NBA מתקרב בצעדי ענק. נכון, הערפל סביב האירוע הגדול שאמור היה להתקיים ביוני רק הופך סמיך וסמיך יותר, אבל כולנו מקווים שהזעם יחלוף עד אז ונוכל לראות את דני אבדיה נכנס כמתוכנן לחדר הירוק והופך לבחירה הישראלית הגבוהה אי פעם. בינתיים, בארה"ב כבר החלו ההימורים אודות הבחירה הראשונה.

אבל לפני שנספר לכם כמה כסף תרוויחו אם תשימו את כל הביצים על הכישרון של מכבי ת"א, בדקנו מה הסיכויים שבכלל יתקיים דראפט בצל מגפת הקורונה. נכון לרגע זה, הנהלת הליגה מתעקשת לשדר עסקים כרגיל בתקווה למנוע את הנזק הכלכלי החמור שיווצר. המשמעות היא שהמשחקים המכריעים עתידים לחזור ביום מן הימים, כמו גם קיום הדראפט - שלא תלוי בסיום העונה.

ב-WNBA למשל, הוחלט לקיים את הדראפט ב-17 באפריל, אך במתכונת וירטואלית. כלומר, לא יהיו עיתונאים, אוהדים ואפילו שחקניות, שיתבשרו על עתידם דרך דיחת וידאו. גם ב-NFL החליטו על קיום הדראפט כמתוכנן, אך בשידור ישיר בטלוויזיה האמריקאית - וללא כינוס של שחקנים ומשפחותיהם, עיתונאים וכיוצא בכך.

אבדיה ואמארה. תכף הם מתפצלים (עודד קרני)
אבדיה ואמארה. תכף הם מתפצלים (עודד קרני)

לכן, לאחר שראינו את כל התקדימים, עושה רושם שדראפט 2020 ייערך כמתוכנן - ללא כל קשר להמשך הליגה. כעת נשאלת השאלה, באיזה מקום ייבחר דני אבדיה? על פי אתרי ההימורים האמריקאים, אבדיה קיבל את היחס הרביעי בטיבו, יחד עם קול אנתוני ממכללת צפון קרוליינה ועובדיה טופין ממכלת דייטון.

אבדיה קיבל יחס של +900, שמשמעותו היא שהרווח על כל דולר הוא עשרה דולרים - בדיוק כמו אנתוני וטופין. מעל השלושה ניתן למצוא שמות שכבר למדנו להכיר: לאמלו בול, שהיה מיועד להיבחר ראשון לתקופה מסוימת, קיבל יחס של +350 - על כל דולר שתשימו, תקבלו 4.5 דולרים.

ג'יימס ויזמן, שנראה כי הוא מתמודד עם אבדיה על המקום בקליבלנד, קיבל יחס של +200 (דולר = 3 דולרים), בעוד אנתוני אדוארדס קיבל את היחס הטוב ביותר שעומד על -150 (דולר = 1.67 דולרים). המשמעות, לפחות עבורינו, היא שהמוקים לא טעו - ועכשיו, כשאתרי ההימורים יישרו קו, עושה רושם שהדרך של אבדיה לליגה הטובה בעולם תתחיל בקול תרועה רמה.

הדפס