"לא יכולתי לדבר": כשלוקה פגש את רונאלדו

הכדורגלן המועדף והאהבה לרכבי יוקרה: דונצ'יץ' בשיחה שונה

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.20 - 06:46
תחילת כתבה

לוקה דונצ'יץ', בהיותו בן 21 בלבד, הוא כבר אחד הסופרסטארים הגדולים ביותר בעולם הכדורסל. ועדיין, עד לא מזמן, כמובן, הוא היה רק נער מתבגר - והיו לו אלילים משלו. בשיחה קלילה שקיים עם סטיב נאש, שלא ממש ברור מתי התקיימה לאור התפרצות הקורונה גם בארצות הברית, סיפר הפנומן הסלובני על האהבה שלו לכדורגל, ולשחקן אחד ספציפי במיוחד.

"שיחקתי כדורגל בתור ילד, בין ארבע לחמש שנים", חשף דונצ'יץ' בפתח השיחה עם אגדת ה-NBA נאש. כשנשאל באיזה תפקיד שיחק וכמו איזה שחקן הוא נראה בזמנו, ענה בקריצה: "שיחקתי חלוץ, הייתי כמו זלאטן איברהימוביץ'".

דונצ'יץ', כידוע, עבר לריאל מדריד כנער, כאשר שם עשה את הפריצה הגדולה שלו ככדורסלן. כדורסל, עם זאת, לא היה במוקד השיחה עם ה-MVP לשעבר. "תמיד אהדתי את ריאל מדריד בכדורגל. מי היה השחקן האהוב עליי? כריסטיאנו רונאלדו", שיתף לוקה והמשיך: "מה למדתי ממנו? אני לא יודע... פגשתי לראשונה כשהייתי בן 16 והייתי כל כך לחוץ שבכלל לא הצלחתי לדבר. לא הספקתי לשאול אותו שום דבר".

בהמשך, דונצ'יץ' מספר על אהבה אחרת שלו - רכבי יוקרה. "מה שהייתי רוצה לעשות, זה לנהוג באחת המכוניות של רונאלדו, יש לו כל כך הרבה כאלה", סיפר הפנומן הצעיר, "יש לו צי מכוניות, בכל יום הגיע עם אחת אחרת. אני נוהג בפורש, יש לי שתיים כאלה. אבל שתיהן בסלובניה".

הדפס