"נע כמו בן סימונס": המחמאות לא עוצרות

בארה"ב המשיכו לנתח את אבדיה והצהירו: "אטלנטה תתאים לו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.20 - 09:07
תחילת כתבה

עד דראפט 2020 של ה-NBA יש עוד לא מעט זמן, ועם המשך התפשטות נגיף הקורונה בארה"ב אין לדעת אילו שינויים עוד צפויים להתרחש. אבל הניתוחים והמחמאות כלפי הפרוספקטים הגדולים עדיין ממשיכים, כולל אלו על דני אבדיה.

בדו"ח נוסף שנעשה על הכישרון של מכבי תל אביב נכתבו לא מעט השוואות בינו לבין שחקנים קיימים בליגה הטובה בעולם, על מנת להבין לאיזו קבוצה הוא הכי יתאים. "אבדיה נע על הפרקט בצורה דומה לתנועה של בן סימונס", נכתב. "הוא מהיר מאד עם הכדור בשביל מישהו עם הגודל שלו. עדיין צריך לנקות את התנועה שלו, אבל הוא מראה ניצוצות. זה יתרון גדול שהוא שיחק בגיל שלו מול שחקנים גדולים, הוא למד איך להשתמש בגודל שלו, במהירות ובאתלטיות כדי לגבור על שחקנים מנוסים יותר".

ומה הפוטנציאל שיא של אבדיה? על פי הכתבה, הוא יכול להשתוות ל"מה שגורדון הייוורד היה בתקופה שלפני הפציעה הקשה שעבר". כמו כן, נעשתה השוואה בין היהלום לבין דאג מקדרמוט: "הוא שחקן יציב שמבין מה צריך לעשות כדי לעזור לקבוצה שלו".

לסיום צוין איזו קבוצה הכי תתאים לבן ה-19: "השחקן מתויג בתור העתיד של הכדורסל הישראלי, והראה עד כמה הוא מוכשר בעונה הנוכחית. הוא אחד הפרוספקטים המעניינים ביותר שיש השנה בדראפט, והוא יכול להראות וורסטיליות שמייחדת אותו ביחס לאחרים. להיבחר בדראפט על ידי אטלנטה יתאים מאד לדני. יהיה לו סיכוי לקבל דקות רבות מבלי שיצטרך לעשות דברים מחוץ לקומפורט זון שלו".

הדפס