דניס רודמן: "הם הרגישו שמייקל זרק אותם מתחת לגלגלים"

רודמן הסביר את העליהום ורמז על תאוות הפרסום של MJ. בארה"ב מדווחים: דוקו אודותיו יעלה בספטמבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.20 - 20:36
תחילת כתבה

זה התחיל בהוראס גרנט, נמשך בסקוטי פיפן והפך לעליהום של כוכבי שיקגו בולס לכיוונו של אדם אחד - מייקל ג'ורדן. הערב (שישי), גם דניס רודמן, שהוצג דווקא באור די חיובי ב"ריקוד האחרון", הצטרף ל"חגיגה" בראיון מיוחד ל-'Good Morning Britain', ותתפלאו, הסנטר הצבעוני יצא להגנת חבריו.

בראיון, רודמן סיפר כי זו הייתה תחושה מדהימה לצפות בסדרה ולהיזכר ברגעים ההיסטוריים, אך עם זאת, הוא הודה שהדרך בה הדברים יצאו החוצה לא הייתה מאוזנת. "השחנים היו נסערים כי הם הרגישו שג'ורדן זרק אותם מתחת לגלגלי האוטובוס", אמר רודמן ומעט לעג לג'ורדן בהמשך: "'אתם לא עשיתם את מה שאני רוצה שתעשו; אני הכי גדול; הייתי נחוש לנצח לא משנה מה'. MJ לא רק דיבר על הקבוצה, אלא על כלל שחקניה".

רודמן הרגיש, לטענתו, שזו סיטואציה די מזעזעת לנסות ולעבד את כל התיעוד. "אני לא חושב שהם היו חזקים מספיק מנטלית כדי להתמודד עם זה", הוסיף רודמן. "פיל ג'קסון אמנם מאמן נינוח, אבל מייקל יותר כמו 'אני הולך לעשות את זה, תראו אותי מתפרסם'. הרצון לנצח בכל מחיר? ג'ורדן לא משך אותי עם זה, כבר היה לי את המנטליות הזו מדטרויט וסן אנטוניו, כבר הייתי מפורסם".

בינתיים, בעוד רודמן פרק מעט מכעסו גם כן, בארה"ב דווח שסרט דוקומנטרי אודותיו עתיד להתפרסם בספטמבר. הסרט, שנקרא "רודמן ריבאונד", הוא פרי עיטה של הבמאית והמפיקה האמריקאית, פני מרשל, שהלכה לעולמה ב-2018 והוא מספר על אחת הדמויות הצבעוניות שידעה הליגה ועל אחד הריבאונדרים הטובים שידעה הליגה. 

הדפס