פחדן או קרא לשלום: סערת ג'ורדן בארה"ב

"מונע ע"י תאגיד": MJ במוקד ושוב מושווה ללברון ג'יימס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 16:25
תחילת כתבה

חילוקי דעות בארצות הברית על הפוסט של מייקל ג'ורדן. מזה שבוע שארה"ב סוערת לאחר מותו של ג'ורג' פלויד, אזרח ממוצא אפרו-אמריקאי, שנהרג כתוצאה מאלימות משטרתית. תגובתו של MJ הגיעה אתמול (ראשון) ואגדת ה-NBA הודיע בין היתר שהוא: "כואב וכועס על הגזענות", אך ההודעה שלו זכתה לתגובות מעורבות בהן נטען כי היא הגיעה מאוחר מדי והוא לא נציג אמיתי של 'הקהילה השחורה' לעומת לברון ג'יימס.

"לברון תמיד יתמוך 'בקהילה השחורה', הוא האלוהים שלנו", נכתב באחת התגובות. "מייקל פחדן שמונע על ידי תאגיד. הוא אף פעם לא יגיע משהו משמעותי או מאתגר", נכתב בתגובה נוספת.

מנגד, חלק מהגולשים נשארו לצדו של ג'ורדן: "זה אף פעם לא מאוחר מדי. אנחנו אוהבים אותך", נכתב באחת התגובות ובאחת נוספת תקפו את המבקרים: "מדהים כמה טענות יש על התפקוד שלו. מי שלא מסכים עם קריאה לשלום ואחדות. הוא חלק מהבעיה. זה לא משנה אם זה 'מאוחר מדי'. האיש קרא לשינוי בצורה שלווה".

כמו כן, רוכב הפורמולה 1, לואיס המילטון האשים בסוף השבוע את חבריו בספורט שלא הגיבו לאירוע. "אני רואה את אלה ששותקים, כמה מכם הם הכוכבים הגדולים ולמרות זאת אתם שותקים בעיצומו של אי צדק", כתב המילטון ברשתות החברתיות, "אני מחכה שתאמר משהו על זה, אבל אתה לא יכול לעמוד לצידנו. רק תדע לך שאני יודע מי אתה ואני רואה אותך".

הדפס