"סוואג וקשיחות": הווריירס זקוקים לאבדיה?

מהשילוב עם קרי ותומפסון ועד יכולותיו. ב-ESPN סיפקו הסבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.20 - 08:27
תחילת כתבה

הכדורסל הישראלי חזר, ואיתו ההייפ סביב דני אבדיה: אחרי התצוגה הנהדרת במשחק החזרה מול מכבי אשדוד ולאחר שהריקושטים חלפו מהכותרות, הגיע שלב הניתוחים. אנליסט הדראפט של ESPN, מייק שמיץ, הסביר הבוקר מדוע גולדן סטייט ווריירס צריכה לבחור ביהלום של מכבי ת"א: "ליינאפ נמוך שכולל את קרי, תומפסון, וויגינס, אבדיה וגרין - יכול להיות אחד הדינמיים והמגוונים ב-NBA".

תחילה, נסביר כי לווריירס תהיה בחירת טופ חמש מובטחת - כאשר עדיין לא ידוע באיזה מקום בדיוק. אם מדובר באחד משלושת המקומות הראשונים, סביר להניח שיהיו שמות שיקדימו את אבדיה דוגמת אנתוני אדוארדס, ג'יימס וייסמן או לאמלו בול. כך או אחרת, ב-16 באוקטובר נהיה הרבה יותר חכמים, בתקווה שגם מחוייכים.

"הווריירס צריכים לשקול לקחת את דני אבדיה בעיקר בגלל הרבגוניות, הניסיון, הכושר והאינסטינקטים", הסביר שמיץ, שרק שלשום הראה לעולם כולו עד כמה מרשים היה משחק החזרה של אבדיה. "הוא מספיק גדול כדי לשחק כפאוור פורוורד, אבל יש לו את יכולת הובלת הכדור, היצירתיות ויכולות פליי-מייקר של פוינט-גארד. יכולת הפיק-נ'-רול הגבוהה שלו, שם הוא מפגין טיימינג מעולה, מקנה לו את האפשרות לקרוא כמעט כל מסירה בספר".

שמיץ לא הסתפק בכך והוסיף: "הוא שחקן התקפה אגרסיבי שנמצא במוד התקפי בכל פעם שהוא דורך על הפרקט. הוא אוהב לזרוק שלשות במעבר, מביא קשיחות, תחרותיות וסוואג".

אבדיה. בקרוב ליד קרי? (אלן שיבר)
אבדיה. בקרוב ליד קרי? (אלן שיבר)
הדפס