בבועה שלו: למה באטלר זכה לביקור מהאבטחה?

כוכב מיאמי "הקפיץ" את בית המלון בזמן הבידוד. הפרטים כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.20 - 20:22
תחילת כתבה

ג'ימי באטלר, כוכב מיאמי היט, נחשב לשחקן בעל מוסר עבודה גבוה במיוחד. בזכות אותה השקעה חסרת פשרות במשחק שלו, הפך הגארד-פורוורד לאחד הכוכבים הגדולים ב-NBA, זאת למרות שנבחר רק במקום ה-30 (הבחירה האחרונה בסיבוב הראשון) בדראפט 2011. כעת מתברר כי מוסר עבודה שכזה - יכול גם להוביל לביקור מפתיע בחדר המלון.

לקראת חידוש העונה ב"בועה" בדיסניוורלד בסוף החודש, הגיעה מיאמי היט למתחם באורלנדו ובהתאם להנחיות, השחקנים נדרשו להיכנס לבידוד. באטלר, ובכן, לא נתן לתקופת הבידוד להפריע לו במאמציו לשמור על כושר. על פי דיווח של כריס היינס מ"יאהו ספורטס", בשלב כלשהו התקבלה תלונה במלון בגין רעש חריג שהגיע מאחד החדרים.

אחד מאנשי האבטחה החל בחיפוש אחר הקול - וכמובן הגיע ליעד. לפי הדיווח, המאבטח הקיש בדלת החדר - וכשזו נפתחה, בפנים עמד לו ג'ימי באטלר עם בגדי אימון וכדור. כלומר, אותו רעש - היה בעצם הקפצות כדור מצד כוכב מיאמי בתוך חדרו. "הוא היה סחוט מזיעה, עם בגדי אימון מכף רגל ועד ראש, כדרר כדורסל בכל חדרו. אפילו במהלך תקופת הסגר, באטלר המשיך להתאמן", דיווח היינס.

עונת ה-NBA תחודש ב-30 ביולי במשחק בין ניו אורלינס ליוטה, כאשר ההופעה הראשונה של מיאמי ובאטלר תתרחש יומיים מאוחר יותר מול דנבר. ההיט, שמדורגים במקום הרביעי במזרח עם מאזן של 41 ניצחונות מול 24 הפסדים, כבר בטוחים בפלייאוף. 

הדפס