אבדיה נפרד: "אוהב אותך מכבי ת"א, אהיה שלך לעד"

אחרי שערך את משחקו האחרון בישראל וזכה עם הצהובים באליפות, היהלום אומר שלום: "אם היינו במשחק, הייתי מבקש הארכה, אבל החיים ממשיכים. תמיד תישארו לי בזכרון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.20 - 19:23
תחילת כתבה

רגע לפני שדני אבדיה יוצא למסע הגדול ב-NBA, היהלום של מכבי תל אביב בחר להיפרד בפוסט ארוך מרגש מהיקרים לו שתמכו בו לאורך כל הדרך - החל מהמועדון בו גדל ועד לאחרון האוהדים. מכתב סיכום שלא יותיר אף עין יבשה.

כזכור, הדראפט של הליגה הטובה בעולם יערך ב-16 באוקטובר בו אבדיה צפוי להיבחר באחד מן המקומות הגבוהים ואף דירוגים מסוימים מנבאים לו בחירת לוטרי. הגארד צפוי לעזוב את ישראל בעוד כחודשיים בכדי להתכונן למעבר הגדול בחייו.

"אם היינו במשחק, הייתי מבקש הארכה. לחכות עוד רגע, עם הרגע, עד הרגע הבא. ‎אבל בחיים האמיתיים, ממשיכים, מתקדמים ורק רציתי להודות לכם אחים", פתח אבדיה את דבריו, "‎אחרי כל השנים שעברנו, הרבה בדרך אספנו, תראו הפכנו להיות גדולים, היו אליפויות וניצחנות, כמה רחוק שהגענו, ‎הפכנו להיות שלמים. אז תשארו שמחים".

היהלום לא שכח להודות לאוהדים: "תשמרו על עצמכם חברים שלי, אחים. ‎מכל אחד מכם למדתי המון, תודה ששיתפתם וחלקתם איתי מהניסיון. תמיד תמיד תשארו לי בזיכרון. אוהב וכבר מתגעגע המון ותודה לכם אוהדים יקרים, שתמכתם בי גם ברגעים הקשים. ‏לוויתם אותי מתחילת דרכי ועל כך אני מודה לכם מאוד מעומק ליבי".

הדפס