בול בול: צפו בבכורה שלו ב-NBA

אסיסט נדיר ורגעים משעשעים. צפו במיטב מהבכורה שלו הלילה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.20 - 12:02
תחילת כתבה

אסיסט גאוני ורגעים משעשעים: צפו במיטב של בול בול מהלילה בווידאו שבנגן

התופעה שכבשה את ה-NBA, אחרי שהרשים במשחקי ההכנה, הגיעה הבכורה של בול בול ב-NBA. הסנטר, שמתנשא לגובה של 2.18 מ', הראה שהוא הרבה יותר מתופעת רשת.

בנו של מאנט בול, שנבחר במקום ה-44 בדראפט האחרון, שותף ל-12 דקות וגנב את ההצגה עם אסיסט שהוא לא פחות ממדהים לשחקן בגובה שלו, שליטה מתחת לצבע וגם מספר החטאות משעשעות. המאזן שלו ב-11 דקות על הפרקט בהפסד של דנבר למיאמי עמד על 5 נקודות, 4 ריבאונדים ואסיסט אחד, אבל בארה"ב התלהבו מהיכולת.

"יש לו כישורים של פוינט גארד, איך זה הגיוני בגובה שלו?", החמיאו בארה"ב, "זה יוקיץ' או בול בול? יש להם אותו רפרטואר. מימדי הגוף שלו הם משהו שלא ראינו מעולם, יש לו ידיים ארוכות בצורה בלתי רגילה".

היו גם פרשנים, כמו רוג'ר שרמן מה"רינגר", שהפריזו במחמאות: "הוא השחקן הכי מלהיב ב-NBA, אין בכלל ספק. אף אחד לא עושה את מה שהוא עושה. אם היה אפשר להכניס צופים, הם היו קונים כרטיס רק בשביל לראות אותו".

מלבד אותו אסיסט, היה גם מהלך משעשע אחד, בו בול בול נאבק על ריבאונד מול 4 שחקנים של ההיט וסיים עם ידו על העליונה בדרך לסל ועבירה: "אף אחד לא יכול לקחת מולו ריבאונד, אם הוא מפוקס. הוא חייב לשפר מסת שריר ואז בהחלט להפוך לשחקן משפיע מאוד ב-NBA".

תופעה, בול בול (getty)
תופעה, בול בול (getty)
הדפס