"אני נשאר": האירוע הביזארי של הלילה ב-NBA

הווארד הודיע בטוויטר על הישארותו בלוס אנג'לס, מחק את הציוץ ועבר לפילדלפיה 76

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.20 - 04:06
תחילת כתבה

בכל פעם ששוק השחקנים החופשיים ב-NBA נפתח, הוא מזכיר לנו עד כמה הוא יכול להיות בלתי צפוי. הלילה (בין שישי לשבת), בין כל השמועות, המעברים והחגיגות - חזינו באירוע אחד מיוחד שלא קורה כל יום. דווייט הווארד, הסנטר של לוס אנג'לס לייקרס, הודיע על הישארותו בקבוצה, חזר בו, והצטרף לפילדלפיה 76, שם ישתף פעולה בקו הקדמי עם ג'ואל אמביד.

להלן השתלשלות האירועים המלאה: בשעה 02:17 (שעון ישראל) הווארד צייץ שהוא נשאר בלייקרס כשכתב: "אני נשאר במקום אליו אני שייך. אני אוהב אתכם לייקרס, אף פעם לא נמאס מהצהוב והסגול". ארבע דקות חלפו, הסנטר כבר מחק את הציוץ, והכתב הבכיר של "האתלטיק" שאמס צ'ראנייה הודיע ש'סופרמן' שוקל שנית את צעדיו, וששום עסקה לא הושלמה. ב-03:32, צ'ראנייה צייץ שהווארד יחתום על חוזה לשנה בפילדלפיה 76, תמורת 2.6 מיליון דולר. בדיעבד, "Yahoo" דיווחו שהציוץ נכתב בעקבות הצעה של LA בסך 3 מיליון דולר, שהתגלתה כלא רשמית, ולאחר שהסנטר הבין את אי ההבנות בינו לבין המועדון - מחק את דבריו.

הווארד, שהוכיח בפלייאוף האחרון שיש לו עדיין מה לתרום, יצטרף לקו הקדמי של דוק ריברס, שכרגע מרכיב בעמדת הסנטר רק את אמביד. זאת לאחר שאל הורפורד הועבר בטרייד וקייל אוקווין (שחקן חופשי) עדיין לא חתם על חוזה חדש. הגבוה החדש של פילי העמיד אשתקד ממוצעים של 7.5 נק' ו-7.3 כ"ח למשחק במדי הלייקרס.

הדפס